העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מה חשוב לדעת על מוניות בשרון?

מה שונה בין מוניות בתל אביב או בירושלים ומוניות בחדרה או נתניה?

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

מה שונה בין מוניות בתל אביב או בירושלים ומוניות בחדרה או נתניה? לא הרבה, אבל ישנם בכל זאת כמה דברים שתרצו אולי לבדוק עם תחנת המוניות בשתי הערים האלה.

תפעיל לי מונה, בבקשה

לעיתים קרובות נדמה לנו, שרק בגלל שיצאנו מתל אביב החוקים הם כבר לא אותם חוקים. בעולם המוניות, בערים כמו חדרה או נתניה, לא תמיד מקפידים להפעיל מונה. לעיתים קרובות מסכמים עם נהג המונית על תשלום עבור הנסיעה ויוצאים לדרך. חשוב לזכור שהפעלת מונה היא בסופו של דבר לטובת שני הצדדים – נהג המונית בחדרה או נתניה מקבל את מה שמגיע לו, והנוסע מקבל חשבונית ובמקרה הצרוך יש לו כתובת לפניה חוזרת.

תחנות מוניות בחדרה ובנתניה

בערי הפריפריה, כמו בכל הערים בארץ, ישנן תחנות מוניות. תחנות המוניות בנתניה ותחנות המוניות בחדרה מפעילות לרוב ציי מוניות חדישות וישמחו תמיד לקבל הזמנות לכל יעד: בין אם מדובר בנסיעה מנתניה או חדרה לתל אביב או כל מקום אחר, ובין אם מדובר בנסיעת מונית מחדרה או נתניה לשדה התעופה.

חשוב לדעת שגם בעניין זה מוניות בחדרה ומוניות בנתניה לא שונות ממוניות במקומות אחרים: משרד התחבורה קבע תעריף נסיעה קבוע לנתב"ג, כמו ליעדים עיקריים אחרים בארץ.

מוניות בנתניה ומוניות בחדרה – מה בכל זאת שונה?

נתניה היא עיר תיירות ונופש, שיש בה תיירים רבים, בעיקר מצרפת. נהגי מוניות בנתניה מכירים כבר את התיירים ואת היעדים העיקריים שלהם, מקומות העניין ומקומות הבילוי. יכולת לדבר צרפתית או לפחות הבנה סבירה של אנגלית הן משהו שתרצו לוודא שקיים אם אתם מזמינים מונית בנתניה.

מה קורה אם עצרנו מונית בנתניה או מונית בחדרה והנהג אינו מקומי?

כיום, מונית שתעצור לכם – ולא חשוב אם מדובר במונית בנתניה, במונית בחדרה או מונית בתל אביב – סביר שתהיה מצוידת ב- GPS ובאפליקציה כלשהי לניווט. כמובן שאתם יכולים לברר עם הנהג אם הוא מקומי, אבל אם זה חשוב לכם, הזמינו את המונית מתחנת מוניות מקומית.

לסיום, זכרו שהרבה מאוד מהנסיעות במוניות בערים כמו חדרה ונתניה הן נסיעות בין עירוניות. כמובן שלא כל הנסיעות במונית בנתניה או בחדרה הן כאלה, אבל אם אתם מתכננים נסיעה בין עירונית במונית בנתניה או במונית בחדרה, ודאו עם תחנת המוניות שמדובר במונית חדשה ומרווחת. כך, הנסיעה במונית אל מחוץ לעיר תהיה נוחה, במיוחד בשעות העומס של הבוקר או אחר הצהריים.

search

רוצה לדעת כמה תעלה הנסיעה הבאה שלך במונית?

מחשבון מוניות

מחשבון מוניות


* ישנן תוספות המשפיעות על המחיר הסופי, לפירוט >

חישוב מחיר הנסיעה

מחיר הנסיעה במוניתמחיר משוער

חישוב מחדש

הזמנת מונית