העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מתי כדאי לקחת מונית לנתב"ג?

אף על פי כי נסיעה במונית לנתב"ג עלולה להיחשב כמותרות, לעיתים דווקא הבחירה בדרך זו היא החסכונית ביותר. היכנסו למאמר מקיף על כל היתרונות בהזמנת מונית לנתב"ג

clock-icon 1 דקות קריאה
מונית

נוסעים לחו"ל לתקופה שעולה על סוף שבוע? מאוד יכול להיות שכדאי לכם לקחת מונית לנמל התעופה, במקום לנסוע ברכב הפרטי ולהשאיר אותו בנתב"ג בחניון לזמן ארוך.

מתי כדאי לקחת מונית לנתב"ג?

לא לכולם יש רכב פרטי, והם צריכים להשתמש בתחבורה ציבורית. זאת עלולה להיות לא נוחה במיוחד, ולכן מוניות לנתב"ג הן פתרון יעיל ונח. בנוסף, אם תשקללו את עלות הדלק והחניה בחניונים השונים 'לטווח ארוך' בשדה התעופה, תגלו שמאוד יכול להיות שנסיעה במונית לנתב"ג תעלה לכם פחות. נוסעים רבים לא אוהבים את הצורך להסחב עם ילדים ומטען מהחניון לפתח הטרמינל וגם זהו שיקול שיש לקחת בחשבון, אם חושבים על נסיעה במונית לנמל התעופה.

מוניות ספיישל לשדה התעופה

איסוף מהבית בכל שעות היממה, לפי הנוחות שלכם ובדיוק בזמן כדי להגיע לטיסה שלכם, הוא מה שמבטיחה הזמנת מונית ספיישל לשדה התעופה. הסדרנים בתחנות המוניות מכירים כולם את זמן הנסיעה הממוצע, ויקבעו לכם את זמן היציאה מהבית בהתאם. תעריף הנסיעה במונית לנתב"ג ישתנה כמובן בהתאם למספר הנוסעים, כמות המטען והחשוב ביותר – השעה ביום.

תעריפי הנסיעה במוניות לנתב"ג

שלא כמו תעריפי הנסיעה במוניות משדה התעופה, התעריפים האלה אינם קבועים. ראשית, הם משתנים בהתאם לשעות היום: תעריך 1 – הזול יותר – מונהג בין 05:30 – 21:00. תעריף 2 – לילה – ביתר שעות היממה, בשבתות וחגים. יש לברר את עלות הנסיעה במונית לנתב"ג מראש, עם ביצוע ההזמנה, כולל כמובן אם תצטרכו לשלם עבור נוסעים נוספים או כבודה. ישנן דרכים להוזיל את הנסיעה, בעיקר על ידי התחלקות במונית עם נוסעים אחרים. אם אתם במצב כזה, יכול להיות שכדאי לכם להזמין מונית שרות לנתב"ג.

רכבת לנתב"ג

כזכור, תחבורה ציבורית היא לא רק מוניות ואוטובוסים, אלא גם רכבות. נכון שרכבת אין מכל חלקי הארץ, אבל גם אם אתם לא גרים במקום שממנו יש רכבת לשדה התעופה, תוכלו ליהנות משרותי הרכבת לשדה. קחו בחשבון, שחניה יומית בחניוני הרכבת היא לרוב בחינם. תוכלו להשאיר את המכונית בחניון ולנסוע ברכבת לשדה התעופה. אם אתם חוזרים ארצה בשעות בהן אין רכבת מקומית, או תחבורה ציבורית אחרת, תוכלו לקחת מונית מתחנת הרכבת של תל אביב, לתחנה בה החניתם את הרכב, ועדיין אולי לחסוך בהוצאה. קחו בחשבון שברגע שאתם לא נוסעים לבד, תעריף הנסיעה במונית עולה חלקית, בעוד שברכבת הוא מוכפל.  עדיין, בהתחשב במספר הנוסעים והמטען שלהם, מונית או מונית שירות לנתב"ג היא כנראה הדרך הנוחה ביותר להגיע לשדה התעופה וממנו בתחבורה ציבורית.