העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

רעיונות למסיבת הפתעה ליום הולדת

ראשית, חישבו על משהו שמתאים לגיל של בעל או בעלת השמחה ושל החוגגים האחרים. האם עברו הרבה שנים מאז נפגשו החברים השונים עם מי שחוגג יום הולדת? הנה כמה רעיונות לחגיגה מעיפה

clock-icon 2 דקות קריאה/צפייה
חוגגים יום הולדת

מסיבות הפתעה לא בהכרח אהובות על כולם, אבל בסופו של דבר, כולם נהנים, ואם המסיבה עשויה היטב ומבוססת על רעיון נחמד, גם מי שבהתחלה קצת נבוכים, מודים שהרעיון למסיבה עצמה היה טוב ו'שווה'.
להפתיע מישהו, פירושו ממש להמם אותו: ההפתעה יכולה להיות מהמיקום, מקישוטים, מאוכל טוב וכמובן מהמוזמנים עצמם – חברים ותיקים שלא ראינו הרבה זמן, מישהו שבא מחו"ל וכו'. צריך לקנות אלכוהול איכותי, כדי שאנשים ירצו לשתות ויהיו שמחים, במיוחד אם לא כולם מכירים את כולם.
אגב, כשאנו אומרים "אוכל טוב", אפשר בהחלט להסתפק באוכל מוכר וגם להזמין פיצה, אבל אז הפיצה צריכה להיות שוס אמיתי, מגוונת מאוד וייחודית. 

 

מסיבת הפתעה מתחילה במקום טוב

המקום חשוב, כמו שאמרנו: חישבו על מיקום מקורי למסיבה שלכם, משהו מעניין ולא שגרתי, שאחרת אולי לא הייתם מגיעים אליו או עורכים בו מסיבה. 
בוודאי שזה יכול להיות בית של חברים שיש להם בריכה או דירת פנטהאוז אבל לא לכולנו יש חברים כאלה. מי שצריכים לשכור מקום, חייבים אז לחפש משהו שהוא מעבר לאולם אירועים קטן, שגרתי. מבחינה זו, לופט מעניין, במיקום כלשהו בלב העיר או אפילו באזור תעשייה, יהיה מקום מעולה, מקורי ולא שגרתי. יש לא מעט לופטים שמיועדים לאירועים, ובהם יש עמדת בישול והכנה, מקום לאכול ולגם לרקוד וכו'.
עוד רעיון הוא לקחת מקום משותף לכם מבחינה היסטורית, ואהוב במיוחד אולי גם על החברים שלכם; מקום שיש לו ולכם היסטוריה משותפת.

 

חגיגה בלופט

 

רעיונות למסיבה עצמה

מסיבת נוסטלגיה 

ראשית, חישבו על משהו שמתאים לגיל של בעל או בעלת השמחה ושל החוגגים האחרים. האם עברו הרבה שנים מאז נפגשו החברים השונים עם מי שחוגג יום הולדת? 
אולי תהפכו את המסיבה לסוג של מסיבת מחזור נוסטלגית, ותזמינו חברים או ידידים מבית הספר היסודי או מהתיכון? אנשים שלא ראו אחד את השני הרבה שנים. 
בצורה כזו תהפכו את האירוע מעוד יום הולדת של מישהו, לאירוע שמשותף לרבים, ורבים יזכרו אותו. 
אם הולכים לכיוון כזה, של מסיבה משותפת, עשו קצת עבודת תחקיר:
צרו קשר עם המוזמנים (תצטרכו ממילא) ובקשו מהם לשלוח לכם תמונות מהתקופה הרלוונטית, ותמונות מהיום. 
תלו את התמונות האלה על בלוני הליום והציפו אותם בחלל שאתם לוקחים למסיבה (אפשר להשתמש בחוט וקליפס, או מהדק, כדי לחבר תמונות לבלונים). 
השתמשו בבלוני ספרות קטנים, כדי לחדד את המסר, או בבלונים צבעוניים אחרים, אם לא. 

הדרך לשום מקום?!

מה פתאום? אנחנו מדברים על הדרך למקום המסיבה עצמה. 
כאן, חייבים לומר, מורידים קצת את אלמנט ההפתעה, בכך שאומרים ומגלים לחוגג היום הולדת, שהוא בדרך למסיבה או לאירוע שנעשה עבורו. אם הוא מוכן לשתף פעולה, קישרו לו את העיניים, והובילו אותו למקום האירוע, בנוסח "חטיפה ידידותית", תוך שיתוף פעולה. 
אם החלטתם לערוך את האירוע בבית (וגם אם לא), אפשר לסדר את הנסיעה כך, שהיא תהיה ארוכה מהדרוש ותתפתל בצורה שבה בעל האירוע לא ידע לאן הוא או היא מוסעים. 
ארגנו את הדברים כך, שמי שמארגן את הקישוטים השונים יהיה זריז מספיק כדי להיכנס לבית מהרגע שיצאתם ממנו, לארגן הכול ולהכין את הדברים. כמובן שכל החברים חייבים כולם להגיע בזמן!

האם להביא מנחה או מפעיל לאירוע?

תלוי מאוד בסוג האנשים שמגיעים, אם הם מכירים אחד את השני או לא, ומה הקשר ביניהם. 
במסיבות 'נוסטלגיה', אין לרוב צורך במנחה או מפעיל, כי מה שהאנשים ירצו, הוא לתקשר אחד עם השני ולראות ולשמוע מה חדש. 
מסיבות חברים אחרות, גם כאלה שבהן אנשים מכירים זה את זה, יכולות להרוויח מהפעלה או בידור מוזמן כלשהו: אנשים מספיק מכירים אחד את השני כדי לא להיות נבוכים להשתתף בערב, ומצד שני יש מיקוד לאירוע

ועניין נוסף, מלבד אוכל ושתייה. 

רעיונות מוצלחים להפעלות כאלה יכולים להיות סדנת קוקטיילים או אלכוהול אחרת, גרפולוג או סקסולוגית וכל דבר אחר שמעורר צחוק ומצב רוח טוב, ולא כבד. 

מחפשים לופט לאירוע? הקליקו כאן רשימת לופטים מומלצים לחגיגה שווה במיוחד.