העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

רהיטי ילדים: איך בוחרים נכון?

מעבר לצרכים המשתנים של הילד, יש שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת רהיטים לילד

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

בחודש מאי 2012 הודיעה רשת חברת הנגרות "5 נגרים", המתמחה בחדרי ילדים, על סגירתה. לרשת "5 נגרים" היו שבעה סניפים וכ- 35 עובדים. הרשת מכרה את המפעל שלה והעבירה לקבלני משנה את ייצור של הרהיטים. סגירת הסניפים הייתה הפתעה גדולה מאוד בתחום הריהוט לילדים וגם אכזבה עבור הורים רבים.

אנו בטוחים שמלבד הרהיטים של "5 נגרים" תוכלו למצוא עוד חברות שמייצרות רהיטי ילדים איכותיים. במדריך הבא תלמדו כיצד לבחור נכון את רהיטים לילדים שלכם.

בחירת רהיטי הילדים המתאימים ביותר

  • בעיקר מעץ: בתעשיית הרהיטים לילדים חומר הגלם המרכזי הוא עץ עם עדיפות לעץ מלא. רהיטי עץ משדרים חמימות וביתיות ובנוסף הם נחשבים לרהיטים חזקים ועמידים. חשוב לשים לב שצביעת הרהיטים מעץ נעשית באמצעות צבעי עץ שאינם רעילים.

  • בנים ובנות: כמו מוצרים רבים לגילאים האלו, גם רהיטי ילדים במקרים רבים יהיו מעוצבים באופן ייעודי לבנות או לבנים, כדאי לשים לב לא רק להבדלי הצבעים והעיצוב, אלא גם לפונקציונאליות של רהיטים אלו, כמו לדוגמה יותר מקום לאחסון בגדים בחדר של הבת וכדומה.

  • צבעים: האפשרויות היום בצבעי הריהוט לילדים חורגות הרבה מעבר לכחול-תכלת או הורוד הקלאסיים לבנים ולבנות בהתאמה. כדאי כמובן לבחור בצבעים עליזים ושמחים, אבל חשוב לקחת בחשבון את גילו של הילד ולאיזו תקופת זמן הרהיטים נועדו – הרי לא תרצו להחליף ריהוט אחרי שנה או שנתיים כי הילד שלכם טוען שהרהיטים שלו ילדותיים מדי.

  • עיצוב לטווח ארוך: יכול להיות שאתם מחפשים מיטה חדשה לילד שלכם בן ה-5 והוא ממש רוצה מיטה בצורה של דמות אהובה או של חפץ כלשהו (מכוניות, מטוסים וכן הלאה), אך רצוי במקרה הזה לסרב לו ולהעדיף עיצוב כללי יותר, משהו שיתאים לילד גם בעוד כמה שנים. זה נכון בעיקר לגילאים המבוגרים יותר בהם הטרנדים והעיצובים המועדפים מתחלפים במהירות. תכנון עיצוב שיתאים לעוד מספר שנים יכול בהחלט לחסוך לכם כספים רבים בעתיד.

  • שולחן כתיבה: שולחן הכתיבה הוא פריט ריהוט מרכזי בחדר הילדים, פעמים רבות הוא הבסיס לבחירת יתר הרהיטים. חשוב לבחור שולחן כתיבה אחרי שהילד ניסה אותו בחנות. שולחנות כתיבה לילדים צריכים להיות בגובה סטנדרטי (כ-75 ס"מ) ולהתאים גם למחשב וגם לכתיבה וציור.

  • פתרונות אחסון: גם לגבי פתרונות האחסון ברהיטי ילדים יש לקחת בחשבון תקופה של מספר שנים. הפריטים מתחלפים מצעצועים ובגדים של ילדים קטנים, לבגדים ומשחקים לילדים גדולים וכן הלאה וכדאי לקחת זאת בחשבון ולחפש כמה שיותר פתרונות אחסון יעילים ואפילו אפשרויות מודולאריות לשינויים בעתיד.

  • בטיחות: ברכישת רהיטי ילדים חשוב לשים דגש על בטיחות, הן בחומרים ובצבעים המשמשים לייצור והן מבחינת תו תקן ישראלי. ככול שהילדים שלכם קטנים יותר, כך עולה הדגש על בטיחות הרהיטים.

רהיטי ילדים מציעים עולם ומלואו של עיצובים מקסימים ומוצרים משובחים במיוחד לילדים. חשוב לשים לב לבטיחות ואיכות הרהיטים וכדאי  לבחור עיצוב שיתאים גם לעוד מספר שנים ולא רק לגיל שבו אתם קונים את הרהיטים.

search