העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

ייעוץ מס למען החזרי מס

חשוב מאוד לדעת כי ישנם מקרים רבים שבהם אנו זכאים לסכומים שונים של החזרי מס הכנסה מהמדינה.

clock-icon 1 דקות קריאה/צפייה

כל ישראלי יודע כי על משכורתו הוא משלם מיסים שונים לרשויות המס בישראל. אחד המיסים המוכרים ביותר בישראל הוא מס הכנסה. חשוב מאוד לדעת כי ישנם מקרים רבים שבהם אנו זכאים לסכומים שונים של החזרי מס הכנסה מהמדינה.

שכירים רבים בודקים בשנים האחרונות את זכאותם ומגלים כי לא מעט כסף מגיע להם לאחר שנעשו טעויות או חישובים לא רלוונטיים ע"י משרדי מס ההכנסה. אינדקס בעלי מקצוע של b144 מציג יועצי מס רבים כך שהוא יכול לסייע לכם לגלות האם אתם זכאים לאותם החזרי מס. 

כיצד נדע האם מגיעים לנו החזרים מס?

מאחר ואנו עצמנו לא תמיד בקיאים בכל הנתונים שמציפים את תלוש המשכורת שלנו, הרי שאנו זקוקים לאיש מקצוע מתחום הכספים שיבדוק את זכאותנו לאותם החזרי מס לשכירים. יועץ מס בצפון או יועצת מס בדרום ובכל מקום אחר בישראל ניתן למצוא באותו אינדקס בעלי מקצוע של b144 בכדי לגלות האם וכמה כסף חייב לכם מס הכנסה. לחישוב המס בישראל יש קודים ברורים הנתמכים ע"י חוקים ותקנות שמתעדכנים כל הזמן, לכן רק יועצי מס הבקיאים בתחום זה יכולים לסייע לכל שכיר לבדוק את זכאותו בהתאם לחוקים השונים.

יועצי מס מכירים את פקודת מס הכנסה לעומק והם יודעים כיצד להתייחס לכל נתון בתלוש המשכורת שמתייחס לחיוב במס הכנסה. בדיקת תלושי המשכורת היא רק תחילת הדרך של כל יועץ מס או יועצת מס מוסמכים בדרך לבירור מעמיק מול חוקי מס הכנסה. החזרי מס הם דבר שניתן לקבל על 6 השנים האחרונות, כך שיועצי המס משווים נתונים שונים ביחס לחוקים ולתקנות שהיו קבועים בכל שנה ושנה ורואים האם מס הכנסה לא חייב את השכיר בסכומים גבוהים יותר מאלו שהיה אמור לשלם בהתאם לפקודת מס הכנסה.

גם יועץ מס הוא בסופו של דבר רק בן אדם וגם הוא יכול לטעות. אך חשוב לזכור כי טעות בחישוב אל מול רשויות המס יכולה להיות מאוד קריטית. ממש כמו שאנו מאוד מעוניינים לקבל החזרי מס מהמדינה כך אנו לא רוצים שהמדינה "תתעורר" ותגלה שאנו חייבים לה כסף. לכן חשוב למצוא יועצי מס באותו אינדקס בעלי מקצוע של b144 שיוכיחו את ניסיונם ומקצועיותם בכדי להימנע מטעויות שיכולות לעלות לנו ביוקר, תרתי משמע.