העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

הסדרות המדוברות של קיץ 2018

נשארים לבלות בבית בקיץ הלח? מחפשים לדעת מה הכי חם ומהן הסדרות המדוברות והמומלצות ביותר? קבלו מאיתנו כמה וכמה הצעות לסדרות שוות ביותר לצפייה במערכת הקולנוע הביתית שלכם

clock-icon 1 דקות קריאה
בחירת סדרה חדשה

האמריקאים (The Americans)

הסדרה שהוגדרה על ידי כל המבקרים כסדרת הריגול הטובה ביותר מזה שנים, הוגדרה למעשה על ידי יוצריה כסדרה על מוסד הנישואין דווקא. 
כך או אחרת, עלילת הסדרה מתרחשת בשנות השמונים של המאה שעברה, בסוף תקופת המלחמה הקרה: שני סוכני קג"ב גרים יחד בפרברי וושינגטון ומתחזים לזוג אמריקאי רגיל מהפרברים. הם שקועים כל כך בעניין, שאפילו הילדים שלהם לא מודעים לכך שהם סוכני ריגול, וגם לא השכן הקרוב ביותר שלהם – סוכן FBI ביחידה לריגול נגדי. 
מדובר על סדרת מתח נפלאה, משעשעת כמעט לכל אורכה, שהשנה משודרת העונה השישית והאחרונה שלה. מת'יו ריס וקרי ראסל עושים כאן עבודה יותר ממשכנעת בתור הזוג ה"מוזר". 

הרשימה השחורה (The black list)

מותחת מאד ומלאת הפתעות, עם ג'יימס ספיידר ומייגן בון בתפקידים הראשיים: וגם כאן, אנחנו בעניין של התחזות ומשחק תפקידים ארוך טווח: מייגן בון משחקת את דמותה של אליזבת' קין, פרופיילרית של ה- FBI, שמסתבר שהיא ביתם של מרגלים רוסיים. מי שדואג לה לכל אורך חייה הוא ארכי-פושע, שמנסה (ואולי לא?) לכפר על עוונותיו במהלך השנים. 
אם פספסתם, העונות הראשונות מעולות – ומומלצות לבינג' של לילות קיץ חמים. שתי העונות האחרונות שונות מאד מהקודמות, אבל לא נעשה לכם ספוילר.

 

בית הנייר (Money Heist)

ספרד, מדריד של ימינו: בשיא המיתון והשפל הכלכלי, מקבץ סביבו פרופסור לא שגרתי חבורה שלמה של פושעים ותיקים וצעירים, כדי לעשות את "המכה של חייהם", ולגנוב עשרות מיליוני אירו בצורה המתוחכמת ביותר שיש. 
לא נגלה לכם איך כמובן, אבל נאמר שהעניינים מסתבכים ולא בהכרח הולכים לפי התכנית המקורית. במשחק מוחות שהוא מנהל מול חוקרת המשטרה המקומית, מצליח הפרופסור להתגבר על כל התקלות – או שמא לא?
מה שעוד יפה בסדרה הזו, הן המחוות הקטנות לסרטי מופת כמו 'לאון' ואחרים, והמסרים הסוציאליסטיים ששתולים בה לכל אורכה. 

חוליגן אמריקאי (American Vandal) 

"חוליגן אמריקאי" היא סדרת טלוויזיה מוקומנטרית (שעשויה כמו סדרה דוקומנטרית) אמריקאית, שהוקרנה לראשונה בנטפליקס בסוף 2017. 
הסדרה מהווה סאטירה על סרטי תעודה אמיתיים ואפילו מתייחסת אל כמה סרטים כאלה בצורה ישירה, במשך פרקים שונים. 
העונה הראשונה עוקבת אחרי מתיחת-תיכון שבה הושחתו 27 מכוניות של סגל המורים של בית הספר על ידי גרפיטי גס. ליצן הכיתה דילן מקסוול (ג'ימי טאטרו) הואשם בפשע על ידי בית הספר. מכאן ואילך מנסה פיטר מאלדונאלדו (טיילר אלווארז) לחשוף אם דילן היה באמת מאחורי הפשע, או שמא לא. 

מומחה לכלום (Master of None)

מה קורה כשאתה שחקן מובטל בן 30, שחי בניו יורק, רווק וללא ילדים, ללא מטרה כלשהי בחיים, חברה יציבה (גם בנפשה) או עבודה של ממש? אתה הופך איכשהו למומחה בכלום, וכדי להתמחות בזה, אתה מגיע אפילו עד מודנה שבאיטליה. "אחת מעשר קומדיות המצבים הטובות של 2015" (שנת העונה הראשונה של "מומחה בכלום") מתארת אולי בצורה הטובה ביותר את חייהם של מהגרים צעירים בניו יורק בעידן טראמפ ובכלל. 

אז סדרות חדשות כבר יש לנו, עכשיו צריך רק טלוויזיה טובה. בחרו טלוויזיה לפי מיקום באתר b144