העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

החברה לאחזקה ושירות למחשבים

כציד בוחרים החברה הטובה ביותר לאחזקה ושירות למחשבים

clock-icon 1 דקות קריאה

החברה הטובה ביותר לאחזקה ושירות למחשבים

בדו"ח מבקר המדינה האחרון (מאי 2012) פורסם כי משטרת ישראל לא רכשה כראוי את מערכות המחשוב לניידות שלה. מעבר לכך המשטרה שילמה לחברת אחזקה ושירות למחשבים עבור שירות תחזוקה, למרות שבפועל הציוד לא הותקן כלל בחלק מהניידות. זו כמובן לא דוגמא להתנהלות נכונה בנוגע למערכות מחשוב בכלל ובנוגע לעבודה עם חברת אחזקה ושירות למחשב בפרט
יש מספר צעדים שאנשים פרטיים וארגונים יכולים לנקוט בבחירת ספק השירות למחשבים, אשר ישפרו לעין ארוך את השירות שהם מקבלים מהספק.

חמש טיפים למציאת חברת אחזקה ושירות למחשב

שירות מרחוק: כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, יש חברות תיקון מחשבים המציעות אפשרות של "התחברות מרחוק למחשב". נושא זה יכול להיות מהותי מאוד לארגונים ועסקים וכדאי לפעמים להעדיף חברת שירות אחזקה למחשבים שמציעה שירות זה על פני חברה שאין לה את הכלים לתת אותו.
ניסיון: כאשר מחפשים חברת אחזקה ושירות למחשבים אפשר למצוא בשוק שפע אדיר של ספקי שירות, חלק מאותם ספקי השירות עשויים להעסיק טכנאים שאין להם מספיק הכשרה או ניסיון בתחום, לכן כדאי לברר שלטכנאי הספציפי שיגיע לחברה שלכם יהיו את כול הכישורים הדרושים כדי לתת לכם ולמחשב שלכם את הטיפול הטוב ביותר.
זמינות: אם אתם זקוקים לשירות מהיר ואפילו מהיר מאוד, עליכם לוודא שתקבלו אותו מהספק שלכם. במקרה הזה אל תסתמכו על הבטחות בלבד, סכמו את זמן אספקת השירות מראש עם הספק שלכם והקפידו שההסכם הזה יצוין בחוזה עם חברת האחזקה למחשבים. 
תחזוקה מונעת: כדאי לבחור בחברת אחזקה ושירות למחשבים שמציעה מלבד תיקון תקלות גם בדיקות שגרתיות (אפילו מרחוק כאמור) לתקינות המחשב. בדיקות אלו ועדכוני אבטחה ישמרו על המחשב שלכם נקי מוירוסים, תוכנות זדוניות או סתם "זבל" שהמשתמשים התקינו וכיוצא באלו.
ייעוץ: מחשוב העסק היא אחת הפעולות החשובות ביותר לעסק והיא קריטית במיוחד כאשר העסק מתרחב, כדאי לבחור בחברת אחזקה ושירות למחשבים שתוכל בנוסף לשירות שהיא נותנת גם לייעץ לכם בנוגע למערכות המחשוב להם אתם זקוקים, הטמעת מערכת המחשוב בחברה ופתרונות מחשוב נוספים אשר יחסכו לכם כסף מדי חודש.
לסיכום: אחזקת מחשבים היא נושא קריטי במציאות המודרנית, חשוב לא להזניח תחום זה ולשמור על כשירות מקסימאלית של המחשבים בעסק או בארגון. כדאי לדעת שיש ברשת מגוון כלים חינמיים העוזרים לאחזקה שוטפת של המחשבים, אך במקרים של תקלות כדאי שתדעו מראש למי לפנות ועל מי לסמוך.