העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת תרמוסטט למזגן

כמה עולה החלפת תרמוסטט למזגן?

עלות החלפת תרמוסטט למזגן היא בין 600-300 ₪.
 

באילו מצבים צריך להחליף תרמוסטט למזגן?

במידה והתרמוסטט לא תקין, תוכלו להבחין בתקלות שונות: הוא לא מקרר בהתאם, אין פעילות סדירה של המזגן, הוא לא מבצע החלפה בין חום לקור או שהוא מפסיק לעבוד לעיתים קרובות. בנוסף, ישנם מצבים בהם המזגן לא יוציא בכלל חום או קור. תקלה זו אינה נפוצה אך הטיפול בה פשוט מאוד.

איך מחליפים תרמוסטט למזגן?

ההחלפה תתבצע לפי השלבים הבאים:

ראשית עליכם לנתק את המזגן מהחשמל והורידו את הפקק המתאים שנמצא בלוח החשמל. לאחר מכן, תוכלו לאתר את התרמוסטט הנמצא בתוך המזגן, לפרק אותו ולצלם.

כעת תוכלו לפרק את התרמוסטט, הסירו את מכסה יחידת התרמוסטט והניחו בצד. צלמו את החוטים לפני הפירוק ונתקו אותם, תוך כדי שאתם מסירים את בסיס הפלסטיק המחבר את היחידה אל הקיר. כעת יש בידכם צרור של חוטים, עם יחידת החוטים מגיעים אל החנות ומבקשים לרכוש תרמוסטט חדש בהתאם.

הרכבת התרמוסטט החדש תתבצע בעזרת הוראות הרכבה של היצרן, ובעזרת התמונה שצילמתם קודם. שימו לב, חשוב לוודא שאתם מבינים לאן צריך לחבר כל חוט לפני שאתם מתחילים להרכיב. כעת עליכם לחבר את היחידה אל הקיר, לאחר מכן אל החוטים במזגן כמו שהיו מחוברים לפני שפירקתם. חשוב לבצע את העבודה רק לאחר שניתקתם את המזגן מהחשמל.

לאחר שביצעתם את החיבור, בשלב זה עליכם לבצע בדיקת תקינות. תוכלו לחבר את המזגן לחשמל ולהפעילו. ראשית וודאו שהוא מקרר על ידי כך שתפעילו את הטמפרטורה הכי נמוכה, לאחר מכן בדקו אם הוא עובד בטמפרטורת חימום גבוהה.
 

מחיר החלפת תרמוסטט למזגן מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום מיזוג האוויר. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לטכנאי מזגנים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות