העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת כרטיס פיקוד למזגן

כמה עולה החלפת כרטיס פיקוד למזגן?

עלות החלפת כרטיס פיקוד למזגן היא בין 1,300-800 ₪.
 

מה תפקידו של כרטיס פיקוד למזגן?

כרטיס הפיקוד הוא המוח של המזגן, בלעדיו המזגן לא יעבוד כראוי. תפקידו לנתב את הפקודות לרכיבים הנמצאים במזגן, כמו משאבת החום, מנוע מאוורר ביחידה הפנימית ועוד. קיימות מספר תקלות שונות שיכולות להתרחש בכרטיס הפיקוד. הפקד המקולקל בכרטיס משפיע על אופי התקלה, לדוגמא, הרכיב האחראי על מנוע המאוורר ביחידה החיצונית התקלקל, כתוצאה מכך המאוורר לא יסתובב, תהיה התחממות במדחס והמזגן יפסיק לעבוד. כדי להבין את הבעיה עליכם להזמין טכנאי מזגנים מקצועי שיבדוק זאת.
 

איך יודעים שצריך להחליף כרטיס פיקוד למזגן?

קיימים מגוון סוגים של תקלות בעקבותיהם תאלצו להחליף את כרטיס פיקוד המגן:

אם הרכיב האחראי על מנוע המאוורר ביחידה החיצונית התקלקל, המאוורר לא יסתובב, כך המדחס יתחמם והמזגן יפסיק לעבוד.

במידה והרכיב האחראי על מנוע המאוורר ביחידה הפנימית מתקלקל, המאוורר שתפקידו להוציא אוויר לחדר לא יעבוד ולא יצא אוויר מהמזגן.

כאשר הרכיב האחראי על המדחס התקלקל, אתם תרגישו שהמזגן אינו מחמם או מקרר ויוצא רק אוויר, כנראה שיש בעיה בכרטיס הפיקוד וצריך להחליפו.
 

איך מחליפים כרטיס פיקוד למזגן?

ראשית, כדי לקבוע כיצד תחליפו את לוח הפיקוד למזגן בצורה תקינה, עליכם לברר שני דברים: מיהו יצרן המזגן ומהו סוג המזגן. כמו כן, בדקו האם יש עדיין אחריות על המזגן. במידה ואכן האחריות בתוקף חשוב להחליף את לוח הפיקוד עם חלקים מקוריים. במזגן מיני מרכזי או מרכזי נמצא אותו לוח פיקוד ביחידה המפעילה את המזגן ברחבי הבית, בהבדל מהמזגנים המפוצלים הנמצאים בחדרים נפרדים בבית שלכל אחד מהם קיים לוח פיקוד נפרד.
 

מחיר כרטיס פיקוד למזגן מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום מיזוג האוויר. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לטכנאי מזגנים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות