העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר תוספת שירות לילה וסופ"ש

אם קרתה לכם תקלה בחשמל בשעת לילה מאוחרת, בסוף השבוע או בחג, יש פתרון: שירותי חירום של חשמלאי 24 שעות. כדאי לדעת שקבלת השירות בזמנים אלו עשויה לעלות יותר מהרגיל.

כמה עולה הזמנת חשמלאי בשבת?

עלות הבדיקה ביום חול ובשעות העבודה המקובלות, נעה בין 150 ל- 250 שקלים, בתוספת מחיר תיקון התקלה. עם זאת, הזמנת חשמלאי שעובד בשבת או בשעות לא קונבנציונליות, עשויה לעלות יותר.

אם קרה ואתם זקוקים לשירותיו של חשמלאי בשבת או בשעות הלילה, תצטרכו בדרך כלל לשלם פי 2 מהמחיר המקורי. הזמנת השירות בסופי השבוע ובחגים, תעלה בין 300 ל- 450 שקלים.

תקלות חשמל לא צפויות 

לעיתים, עלולות להופיע תקלות לא צפויות במערכת החשמל שאינן סובלות דיחוי, כמו קצר או שריפה. במקרים כאלה, כדאי להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע ולא להסתכן בניסיון לטפל בתקלה לבד.

תקלות אלה עלולות לתפוס אותנו לא מוכנים: בשעות מאוחרות, בסוף השבוע או בחג. המזל הגדול הוא שישנם שירותי חשמלאי 24 שעות, דרכם ניתן להזמין חשמלאי בשבת, בחג או בכל שעה שהיא.

כמובן שבל מקרה שלא יהיה, יש לוודא שהטכנאי מוסמך ובעל רישיון תקף ממשרד העבודה. אם אינכם בטוחים, ניתן לבקש ממנו להציג תעודה המעידה על כך. כמו כן, אפשר לבדוק האם מספר הרישיון שלו מופיע באתר משרד התמ"ת

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו סטיות במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים לחשמלאים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות