העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר התקנת נקודת חשמל

כמה עולה התקנת נקודת חשמל?

המחיר עבור התקנת נקודת חשמל בודדת, נע בין 300 ל- 500 שקלים. התקנה של מספר נקודות בו בזמן, תוזיל את המחיר לכ- 250 שקלים לכל אחת. במידה ויש צורך בחציבה בקיר, המחיר ינוע בין 500 ל-700 שקלים.

לעיתים, יחד עם התקנת השקעים, יש צורך בהתקנת מתגים או מוצרי חשמל נלווים. תוספת התקנת מתג יחיד או כפול, תעלה בין 300 ל- 400 שקלים. מחיר התקנת טיימר לדוד, למשל, ינוע בין 350 ל- 450 שקלים, עבור אחד סטנדרטי. 
 

מתי נצטרך להתקין נקודת חשמל חדשה?

התקנה של נקודת חשמל, נעשית בדרך כלל בעת שיפוץ, אך לעיתים גם מטעמי נוחות או בשל מכשירים חדשים הדורשים זאת. המחיר משתנה כתלות בסוג השקע, במספר המוקדים ובעבודות תשתית נוספות.

 

אילו גורמים משפיעים על מחיר התקנת נקודת חשמל?

מחיר ומורכבות ההתקנה של נקודות חשמל, תלויים תחילה בסוג השקע. הסוג הפשוט והזול ביותר הינו שקע רגיל, המתאים למכשירים שצריכת החשמל שלהם נמוכה/ בינונית. 

סוג נוסף הינו שקע כוח ישיר, המתאים למכשירים בעלי גוף חימום. הסוג האחרון הוא שקע תלת פאזי, המתאים למכשירים עם צריכת חשמל גבוהה. זהו סוג השקע היקר והמורכב ביותר להתקנה. 

כמן כן, ייתכן וההתקנה תדרוש עבודות תשתית מורכבות, שיגררו תוספת במחיר. כך למשל, חיווט פנימי (ואסתטי יותר) של החוטים, ידרוש חציבה בקיר ולעיתים התמודדות עם אתגרים כמו צנרת מים.

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים לחשמלאים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות