העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת שקע חשמל

שקע שבור, רופף או מקצר דורש החלפה. עלות הרכיב זולה מאוד ולעיתים לא יגבה עבורו תשלום נוסף מעבר למחיר ביקור הטכנאי. עבודה זו לרוב אינה מסובכת, אך חייבת להתבצע בידי חשמלאי. 

כמה עולה החלפת שקע חשמל?

מחיר ההחלפה נע בין 200 ל- 280 שקלים. מחיר זה כולל את ביקור החשמלאי ואת הרכיב החדש. עבור כל שקע נוסף, המחיר ינוע בין 50 ל-100 שקלים. לפני ביקור הטכנאי, מומלץ לרכז עבודות חשמל קטנות, אם קיימות, ולחסוך עלות ביקור נוספת.

מחירו של ביקור הכולל גם עבודות תשתית נוספות כמו הוצאת חוטים או קידוח בקיר, ינוע בין 300 ל- 600 שקלים, ולעיתים אף יותר, תלוי במורכבות המקרה.  

מה כוללת עבודת החלפת שקע?

זוהי לרוב פעולה פשוטה ומהירה. בשל עלותו הזולה של הרכיב, כאשר הוא מתקלקל נהוג להחליפו בלי לחשוב פעמיים. עם זאת, עבודה זו חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע, מכיוון שכוללת שימוש בכלי עבודה. לכן, תתווסף לעלות הרכיב גם עלות ביקור חשמלאי. 

 

מתי מחיר החלפת שקע מתייקר?

במקרים מסוימים, נדרשת עבודת תשתית מורכבת יותר. למשל, אם נקודת החשמל נשרפה ונשרפו גם חוטי החשמל הפנימיים. במצב זה, העבודה תהיה מורכבת ויקרה יותר, ואף זמן התיקון יתארך. כמו כן, מקרים של שקע תקוע, קידוחים בקיר או איתור קצרים - יהיו כרוכים כולם בתוספת במחיר.

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים לחשמלאים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות