העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר ביקור חשמלאי

טווח המחירים של ביקור טכנאים הוא רחב, ותלוי בעיקר בשנות הניסיון של בעל המקצוע. לפני הזמנת טכנאי חשמל, מומלץ לערוך השוואת מחירים.

כמה עולה ביקור חשמלאי?

מחיר לביקור חשמלאי נע בין 150 ל- 250 שקלים ביום חול. בשבת, בחג או בשעות הלילה – המחיר יתייקר. אם ימצאו ליקויים או תקלות, יתווסף כמובן גם מחיר התיקון.  

מתי כדאי להזמין חשמלאי?

עבודות חשמל רבות אינן מסובכות וניתן לבצען לבד. עם זאת, זה עלול להיות מסוכן עבור מי שאין לו ידע בתחום. במקרה של שקעים שבורים או חוטים חשופים, למשל, רצוי מאוד להזמין איש מקצוע.

בנוסף, ישנן עבודות המחייבות את בדיקתו של איש מקצוע, כמו ביקורת כללית על מערכת החשמל בבית, אחת לכמה שנים. בעת ביקורו של הטכנאי, ניתן לבקש ממנו שיתקין מפסק פחת, דבר שיסייע בעתיד בזיהוי תקלות במכשירים השונים.

ביקור חשמלאי – מה כדאי לדעת?

הדבר החשוב ביותר בהזמנת טכנאי הוא לבדוק שיש לו רישיון. עבודת חשמל מסוימות הינן מסוכנות ודורשות מומחיות וניסיון. לכן, לא כדאי לקחת סיכונים ויש להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מוסמך, עם רישיון המתאים לסוג העבודה. 

שנית, מומלץ לערוך סקר שוק. טווח המחירים של טכנאים הוא רחב, וחבל לשלם ביוקר כאשר ישנן אפשרויות זולות יותר. חשוב לשים לב שככל שניסיונו של בעל המקצוע רב יותר – כך המחיר יעלה.

 

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים. 
 

מחירים מומלצים לחשמלאים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות