העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

קצר חשמלי באמצע הלילה?

זה הזמן לקרוא לחשמלאי הפועל 24 שעות ביממה!

תיקים באפילה? זה אולי נחמד בטלוויזה, אבל מאוד לא נעים כשיש הפסקת חשמל אצלכם בבית או בעסק, בחג, בשבת, בשעה מאוחרת בערב או באמצע הלילה.

תקלות נגרמות ומתחוללות בשעות הכי פחות נוחות: תקלות מים – באמצע כביסה. גג נוזל? בשיא החורף. תקלת חשמל? תמיד באמצע הלילה, ואם לא, אזי בערב שבת. אם חושבים על כך, הרי שאין פלא, כיוון שעומסים הם אלה שגורמים לבעיות להיחשף, ולתקלות לקרות.
מה עושים במקרה של תקלת חשמל דחופה?

בכל הקשור בעבודות חשמל דחופות, מאתרים וקוראים לחשמלאי 24 שעות, או חשמלאי לעבודות חשמל דחופות. חשמלאים אלה מבצעים עבודות חשמל גם בשעות שאחרי שעות העבודה המקובלות. כמו בכל קריאות החרום, תעריף ההגעה והתיקון משתנים בהתאם לשעה ולמועד, והכלל הראשון הוא תמיד לברר את התעריף והתשלום הבסיסי.

כללים חשובים בהזמנת חשמלאים 24 שעות

להלן מספר כללים שיעזרו לכם – לפני ואחרי שאתם קוראים לחשמלאי 24 שעות. חלק מהטיפים הבאים ייתן לכם כל חשמלאי הגון גם בטלפון, לפני שיגיע אליכם הביתה:

  • ראשית, המתבקש מאליו: בידקו איזה נתיך קפץ או נשרף. אם קפץ הנתיך הראשי, הורידו את כל נתיכי המשנה, העלו אותו בחזרה והעלו נתיך-אחר-נתיך. אם קיימת תקלה מתמשכת, אחד הנתיכים יגרום לנתיך הראשי לקפוץ שוב. תוכלו להעלות את כל הנתיכים האחרים, להוציא הנתיך המדובר. במידה ולא מדובר בנתיך חיוני, שווה להמתין עם הקריאה לחשמלאי עד שעות פעילות רגילות.
  • אם קיימת תקלה בנתיך הראשי והוא לא עולה כאשר כל הנתיכים מופסקים – קראו לחשמלאי 24 שעות.
  • בידקו, אולי הביטוח שלכם מכסה ביקור דחוף של חשמלאי 24 שעות. ייתכן ויש לכם מנוי לשרות תיקונים, שאפילו לא הייתם מודעים לו.
  • ככלל, כדי לזהות איזה מכשיר גורם לתקלה, נתקו את כל המכשירים מהמתח (הוציאו את התקע). לאחר שתזהו את המכשיר המקולקל, קחו אותו לטכנאי שרות מוסמך או הזמינו חשמלאי מוסמך, בהתאם לצורך ולעניין.

מה עוד כדאי לדעת על חשמלאים 24 שעות?

זמני ההגעה של חשמלאי 24 שעות עלולים להיות ארוכים, אם מדובר בליל סערה או שעות עומס. בררו בטלפון מתי יגיע.

ישנם חברות לעבודות חשמל ומוקדים של חשמלאי חרום ו- 24 שעות. השירותים שלהם עלולים להיות יקרים מעט יותר, אבל הם מפעילים יותר מחשמלאי 24 שעות אחד, וזמן ההגעה עשוי להיות לכן קצר יותר.

בדקו מה כולל השרות של חשמלאי החרום? מה כולל הביקור? האם רק בדיקה? כמה יעלה לכם תיקון פשוט וכמה יעלו עבודות חשמל 'של ממש', על ידי חשמלאי 24 שעות כזה. האם יש לו תעריף, או שהוא גובה לפי שעת עבודה?

מה האחריות שנותן חשמלאי החרום או מוקד חשמלאים 24 שעות זה על התיקון?
לסיום – ודאו שמי שיגיע הוא לא רק 'חשמלאי 24 שעות', אלא חשמלאי מוסמך. העובדה שהוא נותן שרות 24 שעות היא בונוס; ההסמכה שלו – וביטוח צד ג' – חשובים לא פחות.