העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פוליסיד 18 ליטר טמבור

פוליסיד הוא שם מסחרי של מוצר של חברת טמבור. זהו צבע מבוסס סיד סינתטי, קל ליישום ובעל כושר כיסוי גבוה. לרוב משתמשים בו היום לצביעת תקרות, לא מעט בזכות מחירו הנמוך, אבל גם מסיבות אחרות:

לסיד סינתטי יש מספר יתרונות חשובים בצביעת קירות פנימיים. היתרון הגדול שלו הוא המחיר: זה אולי סוג הצבע הזול ביותר שיש היום בשוק (בהשוואה לצבעים אחרים על בסיס מים).

בנוסף יש לו כושר כיסוי טוב והוא נושם. היות ומדללים אותו במים, קל מאוד לעבוד איתו גם בשיטות של 'עשה זאת בעצמך'. צביעת משטחים גדולים כגון תקרות, הוא לכן קל ומהיר גם לחובב.

החיסרון של סיד סינתטי הוא שהוא אינו עמיד במים והוא נוטה להתלכלך די בקלות. לכן, אם צריך לצבוע קירות שנוטים להתלכלך - קירות בחדרי ילדים, מעברים בבית וכו' - יש לחפש צבעים אחרים (כגון פוליקריל או צבעים אקרילים מקבילים).

מצד שני, בכל מה שקשור בתקרות, אין בעיה: הן לא מתלכלכות ולא אמורות לבוא במגע עם מים. אבק או קורי עכביש אפשר וקל לפנות בכל מקרה בעזרת שואב אבק.

פוליסיד 18 ליטר הוא אחד מהמארזים הפופולריים ביותר של סוג צבע פנים זה: אם לוקחים בחשבון כושר כיסוי אופטימלי של שמונה עד תשעה מטרים לערך, הרי שלכיסוי חדר קטן צריך כשני ליטרים צבע. פח בגודל של 18 ליטרים מספיק לדירה של 70 - 80 מטרים, אם לוקחים אפילו צביעת שתי שכבות, כמתבקש.

לאחר השימוש, אם יש עודפי צבע, יש לסגור את הפח בצורה טובה ולאחסן אותו במקום סגור, לא חם מדי (לא בשמש).

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות