העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר סופרקריל מט

סופרקריל מט (כיום נקרא סופקריל מט+) הוא שם מסחרי של צבע אקרילי פופולרי שמיוצר על ידי טמבור. זהו צבע שמשמש לצביעת קירות פנים והמראה שלו הוא מראה מט - כלומר בעל ברק מועט מאוד.

השימוש בסופרקריל מט הוא לרוב על גבי קירות לא חלקים מאוד, או כאלה שיש בהם פגמים כלשהם, שרוצים להסתיר ככל האפשר, גם בצביעה במעט שכבות של צבע. צבע מט, בניגוד לצבעים חלקים, בעלי ברק, נוטה להסתיר פגמים או לתת תחושה טובה יותר לכך שהקיר ישר וחלק.

לצורך ההשוואה: יידרשו לעיתים שלוש שכבות צבע מבריק, במקום בו דרושה רק שכבה או שתיים (בהתאם למצב הקיר בתחילה) של צבע מט.

סופרקריל מט 5 ליטר: מדוע לקנות אריזה כזו דווקא?

לכל צבע יש כושר כיסוי מוגדר. כושר כיסוי נמדד במספר המטרים הרבועים של קיר או שטח אחר, שליטר אחד של צבע יכול לכסות. למשל, לצבע זה יש כושר כיסוי של 15 מ"ר: אם שטח הקיר שלכם הוא 15 מ"ר, תצרכו שני ליטרים של צבע - אחד לשכבה הראשונה ואחד לשכבה השנייה. אם אתם צובעים שטח גדול יותר, תצטרכו יותר צבע, בהתאם.

היות והכיסוי שעליו מצהיר היצרן הוא כיסוי במצב אופטימלי, תמיד כדאי לקנות יותר צבע ממה שנראה לכאורה על פי החישוב. למה זה? כיון שהטיח עלול להיות סדוק או ישן, כיון שעלולים להיות פגמים בשכבת הבסיס וכו', וכל אלה עלולים לדרוש מכם יותר צבע לכיסוי.

מה החיסרון של סופרקריל מט, בהשוואה לסוגי סופרקריל אחרים? ובכן, היצרן עצמו אומר שהמראה של קיר בגימור מבריק הוא יוקרתי יותר, ולכן אם זה המראה שאתם מחפשים, רצוי שתשתמשו בצבע אחר, חלק או מבריק יותר.

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות