העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר מגש או דלי לרולר צבע "10

אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר - וגם המהירות ביותר - לצביעה, היא בשימוש ברולר. היישום פשוט ואם יודעים לעבוד איתו כמו שצריך, אפשר לקבל גימור מצוין, חלק ויפה, בלי לבזבז הרבה צבע ובמינימום לכלוך מסביב.

בקיצור, אם אינכם מחפשים במיוחד את האפקט שמשאירה מברשת צבע דווקא (מעין משיחות ארוכות), אזי רולר הוא פתרון מצוין.

מצד שני, גם לרולר יש חסרונות: רבים, במיוחד חובבים או מי שאין להם ניסיון בצביעה ברולר, מתפתים להעמיס עליו יותר צבע ממה שהוא יכול לשאת או לספוג. במצב הזה מבזבזים הרבה צבע ונוצר הרבה לכלוך מסביב: ההנחה הראשונה של הרולר על המשטח לצביעה היא בזבזנית, והיות והרולר עמוס בצבע שהוא לא יכול לשאת, הרבה מתפזר, נוזל או מטפטף מסביב.

תופעה זו קורית בעיקר אם מנסים לטבול את הרולר כולו בפח הצבע ולהוציא אותו; אין אפשרות לשלוט על הכמות של הצבע והוא מגיע גם לחלקי הפלסטי או המתכת של הרולר, ומטפטף.

הפתרון? מגש או דלי לרולר ברוחב מתאים

המגש מגיע ברוחב הרולר שבו משתמשים - 10" (עשרה אינץ') למשל. עומקו הוא כזה שניתן לטבול בו את הרולר עד למחצית הגובה שלו לערך, ועדיין הוא מגיש מספיק צבע, כך שלא צריך לעלות ולרדת מהסולם, בכל פעם שרוצים לצבוע עוד סיבוב.

גלגול  הרולר במגש (או העברה שלו על שפת הדלי לרולר) ללא לחיצה עליו כלפי מטה מאפשר להספיג או לתפוס בדיוק את כמות הצבע הדרושה ולצבוע בצורה לא בזבזנית, אלא מדויקת, נקייה ואפילו מהנה.

אגב: מגשים לרולר ודליים לרולר - 10" או מידות אחרות - עשויים מפלסטיק קל לניקוי. יש בהם לרוב מעט גמישות, שמאפשרת שבירה של שכבות צבע שהתייבשו, אם לא ניקיתם אותם בזמן.

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות