העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר לוח גבס לבן שתי פזות 3 אורך

לוחות גבס מגיעים בכמה אורכים ועוביים. עובי נפוץ ומקובל מאוד הוא 12.5 מ"מ, אבל יש עבים ודקים יותר. רוחב הלוחות קבוע והוא תמיד 120 ס"מ, ואילו האורך משתנה שוב, ולרוב הוא 3 מטר.

לוח גבס לבן הוא הלוח הפשוט ביותר, שמשמש לבניית מחיצות וקירות גבס, לחיפוי ושימוש כשכבה שנייה על קיר קיים וגם להנמכות גבס ובנייה דקורטיבית. מדובר בלוח שהמילוי שלו הוא גבס (לעיתים אגרגט אחר, אבל פשוט בהשוואה ללוחות ייעודיים שונים) והציפוי שלו הוא נייר.

צבעו לרוב אפרפר בצד אחד ולבן בצד שני, והמילוי הוא לבן. לוח זה אינו עמיד בפני לחות או אש, ומיועד לשימושים כלליים שונים.

מה פרוש 'שתי פאזות'?

לכל לוח יש אורך ורוחב. כאשר מדובר בשתי פאזות, הרי שהלוח, לאורכו, משופע מעט בקצה שלו. שני הקצוות הרוחביים - העליון והתחתון - חתוכים ישר, ללא זווית מעוגלת שכזו או "פאזה". בשוק קיימים לוחות דומים (לבנים או אחרים) שלהם ארבע פאזות, ואז הגימור המשופע הזה הוא מכל עברי הלוח; הם מעט יקרים יותר.

הפאזות משמשות בממשק או במפגש בין שני לוחות: דמיינו שאתם מתקינים את הלוח לאורך הקיר. החלק העליון והתחתון מקבלים זווית או פנל שמחליקים את המפגש עם התקרה והרצפה, בהתאמה. את המפגש בין שני לוחות לאורכם, יש למלא בחומר מילוי ולהחליק אותו כדי לקבל מראה חלק.

קל יותר לעשות את זה, כאשר הפינה משופעת מעט ויש מקום למלא חומר במפגש. באופן דומה משתמשים בלוחות ארבע-פאזות כאשר רוצים מראה חלק לגמרי, למשל בהנמכת תקרה.

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות