העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר טיט יבש מוכן שק ענק

אחד המרכיבים החשובים בבנייה הוא טיח. אחד המרכיבים החשובים בטיח, הוא הטיט, שהוא תערובת של צמנט, סיד, חול ומים. מלבד לטיח, התערובת הזו משמשת גם להדבקה של לבנים או בלוקים, לריצוף ולמטרות רבות נוספות.  כאשר משתמשים בו בריצוף, הוא משמש לקישור בין החול שמתחת לבלטות (בין אם קרמיקה ובין אם סוגי חומר אחרים) לבין המרצפות עצמן.

טיט ניתן להכין לבד, על ידי ערבוב של החומרים שמרכיבים אותו. מצד שני, נכון ונח הרבה יותר לקנות אותו מוכן: בצורה כזו מקבלים תערובת שהיא בעלת החוזק והתכונות הדרושות לשימוש ולייעוד שלו, והיא אחידה לחלוטין; בערבוב ידני או אפילו בעזרת מכונה קטנה, עלול להיות מצב שבו יש 'כיסים' של מרכיבים מסוימים שלא התערבבו היטב לתוך התערובת.

טיט מוכן כזה ניתן לקנות בשתי צורות: טיט יבש, שהוא למעשה תערובת של כל החומרים הלו, ללא מים, וטיט מוכן, שהוא תערובת שכוללת מים.

היתרון של טיט יבש הוא בכך שניתן להשתמש בכל כמות ממנו, לערבב אותו בהתאם לסמיכות התערובת הרצויה וכדומה. טיט מוכן שאינו יבש חוסך את שלב הערבוב.

טיט יבש מוכן בשק ענק מגיע בשק של 70 על 70 על 90 ס"מ; גודל שמכונה גם לעיתים "בלה", למרות שנפחו קטן מ- 1 מ"ק. כאשר מתמחרים הזמנת שק ענק של טיט יבש מוכן, יש לשים לב גם לעלויות ההובלה, הכוללת מנוף.

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות