העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר דבק קרמיקה 109 לבן 25 ק"ג

הדבקת אריחי קרמיקה נעשית תוך שימוש בדבקים שונים. אלה משמשים להצמדת החלק התחתון של האריח אל המשטח: קיר בטון יצוק, בלוקים או משטחים אחרים. דבק קרמיקה 109 הוא כינוי לאחד מסוגי הדבקים האלה. כמו כל הדבקים, גם הוא עשוי מתערובת של צמנט וחומרים אגרגטיים שונים, פולימרים שמתקשים במגע עם מים וכו'.

היישום של דבק קרמיקה 109 הוא יישום נח מאוד: מוסיפים מים לאבקה, תוך כדי ערבוב, ולמעשה כך יוצרים את הדבק. מורחים אותו בעובי אחיד (שכבה אחידה) על גבי המשטח ועל גבי האריח שאותו יש להדביק ומצמידים את האריח למשטח.  ההצמדה טובה כאשר נוצר ואקום שלא מאפשר את שחרור האריח בקלות.

דבק קרמיקה 109 משמש כאמור במגוון שלם עבודות קרמיקה, למגוון גדול של משטחים, כאשר המשותף ביניהם הוא שהם סופגים מים: אלה יכולים להיות קירות של בטון יצוק או בלוקים, כאמור, אבל ניתן להשתמש בו גם על משטחים שטויחו קודם לכן, על שיש או על חיפויים קשיחים שונים. במידה והמשטח לא סופג, יש ליישם שכבה של חומר מתווך - פריימר.

בזכות תכונותיו הטובות - כושר ההדבקה והצפיפות שלו - דבק 109 מתאים להדבקה של קרמיקה בעובי הדבקה אפילו קטן מאוד, של 1 מ"מ. דבר זה מאפשר שימוש חסכוני ויעיל בחומר (1.5 ק"ג למ"ר משטח), גם במקומות בהם דרושה הדבקה דקורטיבית. הוא מצוין להדבקת אריחים על קירות או על רצפה.

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות