העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר בלוק 7

זהו כינוי לבלוק מחיצה (בניגוד לבלוק מעטפת) שמשמש לבניית מחיצות דקות, בנייה קלה יחסית ושימושים דומים.  עוביו הוא 7 ס"מ, גובהו 20 ס"מ ואורכו, בדומה לבלוקים רגילים אחרים, הוא 40 ס"מ. הוא עשוי ממלט ומחצץ רגיל.

בלוק 7 משמש כאמור לבניית מחיצות - מגובה הרצפה ועד לגבה התקרה, או למחיצות חלקיות, למשל ביצירת חללים פתוחים וחלוקת אזורי עבודה. במידה והוא מבוצע על פי התקן הישראלי, ניתן להשתמש בו בכל סוגי המבנים: ממבנים בדרגה "1" - מבני מגורים ובתים פרטיים - ועד מבנים בדרגות הגבוהות ביותר, 4 או 5, כגון מבנים צבאיים או מבנים שבהם ישנו ריכוז אוכלוסייה גדול יחסית.

בלוק 7 יכול לשמש לתליית אביזרים שונים ושל פריטים כבדים בהתאם למשקל התלייה המותר עליו. יש לבדוק את המפרט הטכני של הבלוק, על מנת לוודא שהתלייה עליו אפשרית. פריטים קלים הם לדוגמא תמונות או יצירות אמנות ממוצעות, בעוד שפריטים כבדים יכולים למשל להיות טלוויזיות גדולות או מתקני אינסטלציה.

שימוש בבלוק 7 - בלוק דק יחסית לבלוקים אחרים - מקל על חלוקת חללים קטנים יחסית למספר נישות או חדרים. בנייה בבלוק מסוג זה מקצרת את זמן העבודה, מוזילה אותה והיא גם חסכונית בחומרי מליטה ועוד.

*המחירון הינו מומלץ. יתכנו סטיות במחירים.

מחירים מומלצים לחומרי בניין


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות