העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איך לבחור חברת ניקיון?

פרמטרים כגון מחיר, הוותק של העובדים, סוג חומרי הניקוי, ניקיונות מיוחדים וכדומה יעזרו לכם לבחור את חברת הניקוי הטובה ביותר עבורכם.

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

רוב האנשים הסבורים כי הם סובלים מאלרגיה לאבק, אלרגיים למעשה להפרשותיה של קרדית אבק הבית. יצור מיקרוסקופי החי על רהיטים וחפצים המכוסים באבק וניזון משאריות עור. גללי קרדית האבק הם אלו שגורמים לתופעות אלרגיות הכוללות עיטושים, נפיחות ובעיות בדרכי הנשימה.

בכדי למגר את קרדית האבק ולא לסבול מתופעות האלרגיה חשוב לדאוג לאזור מחיה נקי. אולם לא לכולנו הזמן והידע לדאוג לניקיון ולשם כך עומדות לרשותנו חברות ניקיון. חברות הניקיון דואגות הן לניקוי בתים בשגרה, הן לניקוי יסודי לפני הכניסה לבית חדש או לאחר עזיבת בית וכן לניקוי משרדים וחדרי מדרגות.

כיצד בוחרים חברת ניקיון ?

חשוב לדעת כיצד לבחור את חברת הניקיון הטובה ביותר עבורכם כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. לפניכם מספר תחומים שחשוב לבדוק בעת בחירת חברת ניקיון:

מי מנקה – ראשית, חשוב לדעת מי היא החברה. האם מדובר בחברה ותיקה בתחום או בחברה חדשה יחסית. לשני המקרים יש יתרונות וחסרונות, אבל חשוב לזכור כי לחברה ותיקה יש קרוב לודאי ניסיון והמלצות רבות וחברה חדשה תצטרך להוכיח את עצמה תוך כדי העבודה. כאשר אתם מבררים אודות החברה עצמה, כדאי לברר גם על האנשים המנקים בפועל, האם מדובר בעובדים ארעיים המתחלפים חדשות לבקרים, או בעובדים קבועים המוכרים לבעלי החברה, כאלה שעברו הכשרה וניתן לתת בהם אמון.

איך מנקים – כאשר בוחרים חברת ניקיון יש להקפיד שכל התנאים והפרטים יהיו ברורים – מהם תחומי האחריות של חברת הניקיון, באלו ימים ושעות הם עובדים ועד כמה העובדים אמונים על העבודה.

במה מנקים – רוב חברות הניקיון כוללות במחיר גם את חומרי הניקוי ולכן חשוב לוודא כי מדובר בחומרי ניקוי שמקובלים עליכם – חומרים שאינם רעילים ומזיקים לנוכחים בסביבת הניקיון בזמן הניקיון או לאחריו, חומרים יעילים, מוכרים ועל-פי מידת החשיבות עבורכם – מותאמים לרגישויות וידידותיים לסביבה.

כמה זה עולה לנו – המחירים אותם אתם תשלמו יכולים להשתנות בהתאם לאזור אותו מנקים, לתדירות הניקוי ולפרמטרים נוספים. כאן, משחקת לטובתכם התחרות בין החברות ורצוי מאוד לערוך סקר שוק מקיף ולבחון את הפרשי המחירים בין החברות המתאימות לכם בכל נושא ונושא מלבד כגון: מספר עובדים, זמני עבודה, ניקיונות מיוחדים וכדומה.

חשוב לחתום על חוזה עם חברת הניקיון אותה בחרתם, אל תשכחו לקרוא את החוזה על כל פרטיו בין אם מדובר על חברת ניקיון שתהיה אמונה על ניקיון ביתכם או על כל שטחי המשרדים או הבניין. ודאו כי בחוזה ישנו סעיף המאפשר לכם לבטל את התחייבויותיכם במידה ועבודת הניקיון אינה מספקת את רצונכם.

search