העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

ביטוח נסיעות לחו"ל בראש שקט

מטרתו של ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ליטול את העוקץ מבעיות שונות שעלולות ללוות את הנוסע לחו"ל.

צוות B144
clock-icon 2 דקות קריאה

בעולם מושלם, לא ימתינו לנוסעים לחופשה בחו"ל בדיקות ביטחוניות מקיפות בשדה התעופה, טיסות שמתעכבות ללא הודעה מוקדמת, או מטען שהולך לאיבוד ולא מגיע ליעד. מטרתו של ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ליטול את העוקץ מבעיות שונות שעלולות ללוות את הנוסע לחו"ל.

הצורך בביטוח נסיעות הוא בעיקרו כלכלי. כנוסעים, אתם פשוט רוצים להגן על ההשקעה שלכם. ביטוח נסיעות לחו"ל מציע לבטח אתכם בחופשה שכוללת, בין השאר, הפלגה, טיול רגלי, טיסות והשכרה של חדר במלון או בבית נופש. ביטוח נסיעות יאפשר לכם חופשה בראש שקט כי הוא יכול לכסות מספר נושאים, כגון:

ביטוח רפואי: אין דבר גרוע יותר מלחטוף איזו מחלה בזמן שאתם אמורים ליהנות מחופשה כיפית. ביטוח רפואי יממן ביקורי רופא וטיפול במחלה שמתרחשת במהלך הטיול שלכם, כמו: טיפול בהרעלת מזון, תרופות מרשם ובדיקות במעבדה כדי לאבחן את המחלה.

פוליסות ביטוח מכסות גם מצבים כמו שירותי אמבולנס ומצב חירום רפואי שדורש ניתוח (ולעתים קרובות לא כלול מראש בתנאים בריאותיים קיימים). ביטוח רפואי לא יכסה בדיקה גופנית או נפשית שגרתית והחלפה של מכשירי שמיעה, משקפיים ועדשות מגע.

פינוי חירום: בדרך כלל כיסוי ביטוחי כולל פינוי בשל תאונת סקי, תאונה במהלך טרקים, או שהייה ממושכת בבית חולים זר. פינוי חירום מכסה גם טיסה הביתה אם המבוטח חלה או נפצע באופן קשה.

ביטול הטיול: אם ההפלגה או הטיול שהזמנתם בוטלו בגלל שהחברה פשטה את הרגל, או אם עליכם לבטל את הטיול שהזמנתם בשל מוות במשפחה או אירוע אחר שמונע מכם לצאת לחופשה, ביטול טיול יספק לכם את הכיסוי המתאים. הפוליסה גם תחזיר לכם את דמי הביטוח היחסיים לימי החופשה שבוטלו אם בן משפחה מדרגה ראשונה חולה פתאום במחלה רצינית.

עיכוב וביטול טיסה: עייפתם מלשבת ולחכות שעות בשדה התעופה? בדרך כלל ביטוח מקיף לנסיעות מכסה גם עיכובי טיסות שקשורים למזג אוויר. אבל, לא כל החברות מכסות עיכובים שנגרמים על ידי חברת התעופה, כמו בעיות מכאניות במטוס או עיכוב הטיסה מסיבות אחרות.

לכן, כדאי לבדוק את הכיסויים שמציעה פוליסת הנסיעות שלכם ובמידת הצורך תוכלו לבחור בכיסוי שמפצה אתכם בתשלום עבור הוצאות ליום שכוללות ארוחות, לינה, דמי נסיעה במונית ועוד.

עיכוב מטען: אם החפצים האישיים שלכם ילכו לאיבוד, ייגנבו או יינזקו במהלך החופשה, פוליסת הביטוח תבטיח החזר כספי כדי שתוכלו לרכוש חפצים אחרים במקום החפצים האבודים.

רפואת שיניים: אם נשברה לכם שן במהלך הנסיעה, כיסוי זה מכסה את כל טיפולי החירום בשיניים. ניתן לרכוש כיסוי נוסף כדי להקל על כאב שיניים רציני וכדי לממן הליכים ניתוחיים שמתבצעים בבית החולים. ייתכן ויהיו הגבלות לגבי החלפת שיניים מלאכותיות או תיקון כתרים.

כיסוי תאונת דרכים: אם אתם שוכרים רכב לנהיגה עצמית בחו"ל, תוכלו לרכוש פוליסה שכוללת כיסוי נזקים או אובדן של הרכב השכור.

סיוע 24/7: חברות ביטוח רציניות מספקות שירות וסיוע טלפוני 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, כדי לאפשר למבוטחים להגיש בכול עת תביעות למטען שאבד, העברת מזומנים בשעת חירום, סיוע משפטי ועוד.

מוגש באדיבות חברת Pastportcard ביטוח נסיעות לחו"ל.

search