העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

5 רעיונות להצעת נישואין יצירתית במיוחד

אומרים שכל חיי נישואין מוצלחים מתחילים בהצעת נישואין שהתקבלה. כדי להבטיח שהצעתכם תתקבל, רצוי שהיא תהיה מוצלחת, כזו שתהיה מרגשת ויצירתית, ואם אפשר - גם מקורית

צוות B144
clock-icon 2 דקות קריאה
אישה מציעה נישואין לגבר

המאמר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אך פונה לשני המינים.
לפני שאנחנו מעלים רעיונות בנושא הזה, כמו למלא את הבית בזרי פרחים ענקיים, הנה כמה כללים בסיסיים, שיכנו אותך לצעד המשמעותי ביותר בחייך:

  1. אם אתה מתכנן הצעה מקורית ויצירתית, השתמש בכל הכלים שעומדים לרשותך, כלומר חבר טוב או שניים לצורך הטעייה, או לחילופין תתאם עם החברות שלה שידאגו להסיח לה את הדעת. 
  2. שמור על עקרון ההפתעה: אין טעם לספר לכל העולם ואשתו שהזמנת צימר, ואתה הולך להציע נישואין לחברה שלך. בתוך שעתיים היא תדע בדיוק לא רק לאן אתם נוסעים, אלא גם מה מטרת החופשה.
  3. אל תעשה דברים שעלולים להביך אותה: מסעדות הם מקומות מקובלים להצעות נישואין, אבל זכור שיש קהל מסביב. אם היא בחורה ביישנית שלא אוהבת תשומת לב מאנשים זרים, פשוט תתאפק עד סוף הארוחה, צאו לטייל רק שניכם ורק אז כרע ברך.
  4. תהיה בטוח בעצמך. אתה מכיר את היחסים ביניכם, ולא אף אחד אחר. חכה לרגע ולזמן שנראה לך המתאים ביותר ולא זה שמתאים לחמות או לחותנת.

ועכשיו קבל חמישה רעיונות להצעות נישואין מוצלחות במיוחד, מקוריות ומפתיעות

 

הצעת נישואין ספונטנית במהלך טיול

פנה לחברה להפקת הצעות נישואין שתפיק לך הצעה מהסרטים

 

הצעת נישואין בזמן חופשה

מתכננים לצאת לחופשה? נצל חופשה כזו לצורך הצעת נישואין מפתיעה. קצת בנאלי, אטבל עדיין מאוד רומנטי ומקסים.
אם אין חופשה מתוכננת – תכנן אותה לבד: חפשו דיל של הרגע אחרון בין בתי מלון טובים בארץ או בחו"ל ותציע לה "לנצל את הרגע". הכול ייראה בלתי מתוכנן מראש בעליל, וההפתעה תהיה מושלמת, במיוחד אם ההצעה תבוא ברגע המתאים – מול השקיעה, למשל, או ברגע שבו תרגישו רומנטיים במיוחד. 
אגב, אתה לא חייב לחכות להגעה לבית המלון או לצימר: אם אתם טסים לחו"ל, למשל, תציע כבר על המטוס, וכך תוכלו לחגוג את ההצעה במשך כל הסופ"ש או החופשה.

 

הצעת נישואין בחוף הים

תזמין סלסלת פיקניק רציני מאחת המעדניות הטובות ביותר שאתה יכול לחשוב עליהן. מלא אותה בכל טוב, בגבינות טובות ובבקבוק יין, בפירות העונה ואולי בכריכים טובים. קפל מפה משובצת "של פעם" ותביא הכול אתכם לחוף הים בערב, או לנקודה אחרת, שמתאימה לפיקניק. 
כשהכול זורם ונחמד, זה הזמן להוציא את הטבעת, ולשאול את השאלה. 

 

חפשי את המטמון

פזר בבית מעטפות ובהן רמזים ומעין כתב חידה... משהו שאפשר לעקוב אחריו, כאשר הפתרון הוא הטבעת עצמה, כמובן. 
אם אתה רוצה לתכנן משהו יותר ראוותני, היעזר בחבר או חברה שינחו את בן או בת הזוג שלכם במצוד אחרי הפתרונות במסגרת משחק שגרתי לחלוטין, לכאורה, שתארגן עם החבר'ה בשכונה שלכם, בגן ציבורי או במקום אחר. 

 

ערב שירה בציבור

טוב, אם אתם בעניין של שירה בציבור, זה בסדר גמור, אבל אנחנו חושבים יותר בכיוון של קריוקי, נניח או משהו יותר 'עכשווי'. אפילו מסיבה, מהסוג שבה שמים איזה שיר, שכולם מכירים ושרים ביחד, באופן ספונטני לחלוטין.
תבחר שיר מתאים, תשנה קצת את הפזמון שלו מילים שיכלול את השם שלה (או שלו) "אורית/רונית/חגי/דור – את/ה רוצה להתחתן איתי?" ושירו אותו ברגע המתאים. 
אם החלטת לקחת סיכון ולשתף את החבר'ה בעניין, ערוך ערב משותף או נצלו מסיבה לשירת הפזמון החוזר. 

 

ערב זיכרונות

צאו למקום שממנו יש לשניכם זיכרונות טובים: אולי מקום שבו נפגשתם בפעם הראשונה או אילו יצאתם יחד לראשונה, בתור בני זוג. 
תכין קופסא קטנה עם מעטפות, ובהן תמונות או פריטים שונים שמזכירים לכם אירועים משותפים, ותעניק אותה לבן או בת הזוג שלכם, במתנה. 
באחת המעטפות שים כרטיסייה השאלה, אם או בלי טבעת – זו כבר החלטה שלכם. רצוי שהמעטפה הזו תהיה בתחתית הקופסא, אבל לא נורא אם לא, כל עוד היא לא הראשונה שתפתח. 
אל תשכח לשמור על פוקר פייס לאורך כל הערב, כדי לשמור על מימד ההפתעה. 
 

search