העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

הסרת שיער לגברים

אתם חושבים על הסרת שיער לגברים, באזורים מסוימים בגוף או לאורך ולרוחב? מסתקרנים לראות איך תראו חלקים, או שהחברה לוחצת?

העזרו בטיפים של b144 כדי לעבור את מבחן האומץ בהצלחה :

להסרת שיער קיימות מספר שיטות, אבל לא כולן יעילות באותה מידה. באותו אופן לא כל השיטות יעילות באותה מידה להסרת שיער לגברים. יעילות השיטות השונות להסרת שיער תלויה לא מעט באזור הגוף בו מדובר, בתכונות הספציפיות שלכם – צבע עור, צפיפות שיער וכד' – ובנכונות שלכם להתמיד בתהליך.

לא כל הסרת שיער היא לצמיתות ואלה טיפולים שיש לחזור עליהם, כדי להשיג את המראה החלק המבוקש.

במאמר זה לא בהכרח נטפל בכל השיטות להסרת שיער בגברים, כמו אפילציה או אפילו לייזר, אלא יותר בדברים שאפשר לעשות בבית כדי 'לסדר' את השיער או לעשות במכונים להסרת שיער, בלי להכנס יותר מדי לטיפולים חוזרים להסרת שיער בגברים (כמו בלייזר או אלקטרוליזה/אפילציה).

 

שיטות ביתיות להסרת שיער בגברים

רוב, אם לא כל, השיטות הביתיות להסרת שיער בגברים אינן שיטות להסרת שיער לצמיתות. כולנו מכירים את הגילוח היומיומי, הפשוט והטוב. העניין עם גילוח הוא הזיפים, ואם רוצים להחזיק יותר זמן 'חלקים', צריך ללכת על מריטה.

שימוש בפינצטה להסרת שיער בגברים יכול להיות מאוד יעיל, אבל רק למקומות קטנים: גבות, שיער באף או באוזניים. שם המשחק כאן הוא פינצטה טובה וחדה, כדי שתתפוס את השערה ולא תרפה.

שיטה ביתית נוספת לסידור השיער – בכל מקום, כולל באזורי המפשעה – היא שימוש בטרימר: הרבה מכונות תספורת בנויות כך שניתן להרכיב עליהן טרימר. מצד שני, ישנם טרימרים יעודיים לשער גוף, שהם יותר חזקים ומעוצבים לפי הקונטור – קווי המתאר – של הגוף.

 

הסרת שיער בשעווה לגברים

זוהי השיטה העיקרית שניתן לבצע בה הסרת שיער כמותית בבית. הסרת שיער בשעווה היא אחת מהשיטות המקובלות והנפוצות ביותר. מחזורי הסרת השיער הראשונים בשעווה, במיוחד אצל גברים, עלולים להיות כואבים מאוד. מנגד, צריך לזכור ששורש השערה נחלש וכך גם חוזקה בכל טיפול, ואפשר להגיע לתוצאות טובות אחרי כמה טיפולים להסרת שיער – גם בגברים.

האם ללכת למכון להסרת שיער לגברים?

לאו דווקא לגברים, אבל אם זאת הפעם הראשונה שלכם, שאתם מסירים שיער, זה בהחלט רעיון לא רע. ישנם קיטים לשימוש ביתי, אבל אתם עלולים להשבר באמצע ובכלל, כל העניין די מלכלך, אם לא עשיתם את זה אף פעם קודם. עצה שלנו? מכון.

הסרת שיער בשעווה לגברים יעילה במקומות רבים בגוף: גב ועורף, חזה, רגליים וידיים ואפילו גבות ואזורים אחרים. זו אחת השיטות המקובלות לעיצוב גבות אצל מי שהן לא מופרדות יפה או שהן עבותות ו'פראיות'.