העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איך מארגנים הסעות לאירועים

החתונה בבאר שבע, וקרובי הכלה גרים בקצרין? אתם רוצים להגיע לארוע של החבר'ה אבל לא רוצים לנהוג כל הדרך בחזרה?

clock-icon 1 דקות קריאה

החתונה בבאר שבע, וקרובי הכלה גרים בקצרין? אתם רוצים להגיע לארוע של החבר'ה אבל לא רוצים לנהוג כל הדרך בחזרה? הסעות לאירועים הן הפתרון המושלם עבורכם

יותר ויותר אנשים שרוצים להגיע בנוחות לאירועים שמתקיימים רחוק מביתם, או מעוניינים לחזור בנחת הביתה לאחר חתונה או כל אירוע אחר, בוחרים באופציה של הסעות לאירועים. הסיבות לכך מגוונות והתועלות שבהסעות לאירועים ברורות ורבות:

1. מחיר הדלק. כשם שאנחנו חולקים רכבים בדרך לעבודה, כדי לחסוך בהוצאות ודלק, ניתן לחסוך גם בנסיעה לאירועים. אם מדובר על קבוצה גדולה של מוזמנים, אפשר להזמין אוטובוס הסעות לאירועים ואם מדובר בקבוצה קטנה יותר, אפשר להסתפק בהסעות לאירועים שמבוססות על מיניבוס בגודל כזה או אחר; כיום, חברות ההסעות מציעות מיניבוסים מגודל של שמונה ועד 14 מושבים. כך, גם אם אתם חבורה של חברים שמוזמנים לאירוע, ולא בעלי האירוע עצמם, עדיין תוכלו לחסוך בהוצאות ובדלק.

2. אלכוהול: מי לא אוהב לשתות באירוע משמח? יותר או קצת פחות, העליה לכביש אחרי חתונה או בר מצווה, שבה שתינו כוסית או שתיים, היא מסוכנת. הסעות לאירועים חוסכות את הסיכון שבעליה על הכביש לאחר שתיית אלכוהול ושומרות עלינו בבטחה. לעיתים קרובות, במיוחד אם האירוע מרוחק ממקום המגורים, אפשר לחזור ולנהוג לאחר שההסעה לאירוע הביאה אותנו למקום הכינוס והיציאה המקורי.

3. עייפות: סיבה טובה ודומה מאוד לכל נושא האלכוהול. אמנם אף שוטר לא יעצור אתכם ויבדוק עד כמה אתם עייפים, אבל אחת הסיבות הטובות לשכור הסעות לאירועים או להציע לאורחים להשתמש בהסעות לאירועים, היא סיבת העייפות. במהלך שעה או שעתיים של נסיעה מהאירוע חזרה לנקודת היציאה אפשר לנוח ואפילו לישון קצת.

אם אתם מזמינים הסעה לאירוע, בידקו מה מתחייבת חברת ההסעות לספק לכם: מה סוג האוטובוסים או המיניבוסים שבהם היא משתמשת להסעות לאירועים. אם מדובר בנסיעה ארוכה, ודאו שלנהג ישנה הנחיה או התר לעצור בדרך להתרעננות גם של הנוסעים והמשתמשים בהסעה לאירוע. בנוסף, תאמו שעות מדויקות, הן ליציאת ההסעה לאירוע והן שעת החזרה. זכרו שלנהגי הסעות ישנן שעות עבודה מוגדרות והם חייבים במנוחה אחרי מספר שעות נהיגה ועד שעה מסוימת בלילה.

וטיפ אחרון: כמזמינים הסעות לאירועים, כדאי מאוד שנציג המשפחה יהיה על ההסעה או שתמנו מישהו שיהיה אחראי מטעמכם על ההסעה. כמו בצופים, חייבים שלמישהו תהיה רשימת הנוסעים רצוי עם פלאפונים של כולם כדי לתאם את היציאה ובמיוחד את החזרה של ההסעה לאירוע וממנו בחזרה.