העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

הובלות - סוגי הובלה שונים

הובלות של חפצים ממקום למקום דורשות פרוצדורה לא קטנה הכרוכה בכאב ראש מטריד. עדיף לשלם לחברת הובלות על מנת שתתעסק בכל שלבי המעבר האריזה, הטעינה והפריקה

clock-icon 1 דקות קריאה
כדאי לפנות לחברת הובלות

הובלה של דבר אחד ממקום למקום דורשת פרוצדורה לא קטנה הכרוכה בכאב ראש מטריד. בדרך כלל, עדיף לשלם לחברת הובלות על מנת שתתעסק בכל שלבי המעבר - האריזה, הטעינה והפריקה. זה אמנם עולה כסף, אך חוסך בזמן ובכאב ראש. הדבר נכון פי כמה כשמדובר בהובלות מורכבות יותר.

 

הובלת משרד

הובלת משרד שונה מהובלת דירה בכך שהאביזרים והרהיטים אינם לתכלית ביתית אלא משרדית. משום כך יש להיזהר כפליים בעת האריזה, הטעינה והפריקה. הובלה של מעבדה למשל, זקוקה לידיים מקצועיות בלבד ושיטות אריזה מיוחדות. שיטות אלה לא ידועות לאדם הרגיל, אך בהחלט ידועות לאנשי מקצוע מיומנים.

אריזה והובלת משרד טומנת בחובה אלפי פריטים משרדיים כמו מחשבים, תיקיות, שולחנות משרדיים, סיכות, מהדקים, עטים ותופסנים, ארכיונים, ארונות ישנים וספריות.

 

הובלה לחוץ לארץ

הובלת דירה לחוץ לארץ היא פרוצדורה מורכבת פי כמה מהובלה בתוך גבולות המדינה. מעבר לאריזה המיוחדת, להובלה המסובכת ולפריקה במדינה אחרת, יש לסדר עניינים בירוקרטיים הקשורים לשחרור המטען מבחינת המכס במדינת היעד.

רוב העוברים לחו"ל עושים זאת בגלל תעסוקה או לימודים. ככאלה, הם מורשים להביא עמם כמות מסוימת של מטען באוויר. בנוסף, חומרים מסוימים אינם יכולים לעזוב את המדינה או שאינם מורשים להיכנס לשטחי מדינת היעד.

יש שתי אפשרויות הובלה למדינה אחרת: בים או באוויר. היתרון של הובלה ימית הוא העלויות היחסית נמוכות והאפשרות למטען גדול מאוד ללא תוספת תשלום. החיסרון הבולט הוא זמן ההגעה. הובלה ימית יכולה לקחת גם שלושה חודשים.

הובלות אוויריות הן אמנם מהירות יותר אך יקרות פי כמה מהובלה ימית . כך או כך, חשוב לתת לחברת הובלות מומחית את התענוג להתעסק בכל הטפסים והאישורים הדרושים. חברות אלה מחזיקות סניפים בכל העולם והמעבר מבוצע באופן מושלם: אריזה, טעינה ופריקה. החברה דואגת גם לשחרר את המטען במכס והיא מודעת היטב לאיסורים ותקנות בכל גבול וגבול, כמו גם מבטחת את הציוד על פי שוויו.

 

הובלת דירות

הובלת דירות היא לכאורה פעולה פשוטה אך ישנם מקרים בהם היא הופכת להיות מורכבת ואפילו מסוכנת. בצפיפות השוררת באיזור המרכז למשל, יש צורך לא פעם במנוף מיוחד על מנת להוריד פריט או רהיט כמו פסנתר כנף. בנוסף, מדרגות צרות ללא מעלית מסבכות את התהליך והופכות אותו למתיש.

גם במקרים אלה נכון להיעזר בחברת הובלות אשר לה יש את הרשיון להפעיל מנוף מיוחד ויש לה את הכלים המקצועיים להעביר דירה ללא מעלית. זה אמנם פונקציה של עלות, אולם השקט הנפשי והחיסכון בזמן יקר בהחלט שווים את הסכום.