העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איך לעבור דירה ללא מאמץ

חברות הובלה רבות מציעות גם שירותי אריזה לתכולת הבית

מעבר דירה הוא שלב שמצד אחד יש בו בדרך כלל שמחה והתרגשות לקראת הדירה החדשה, אך הוא כרוך בלא מעט טרחה וכאב ראש. אריזת תכולת הבית היא פעולה הדורשת זמן רב ויקר ומאמץ לא פשוט. גם כל ההתעסקות עם חברת ההובלה אינה פעולה פשוטה. ובכל זאת, ישנן חברות הובלות המעניקות ללקוחותיהן שירותי הובלות ואריזה בחבילה אחת עם מתן שירות יעיל ומקצועי.

מהם שירותי אריזה לדירה?

שירותי אריזה לתכולת דירה הוא שירות שמעניקה חברת הובלות. השירות כולל את אריזת כל תכולת הבית על ידי עובדי החברה.

עובדי החברה מצוידים בציוד אריזה מתקדם ומגוון המכיל ארגזים מסוגים שונים בעובי וחוזק שונה בהתאם לתכולה שהם צריכים להכיל. למשל: עבור כלי זכוכית ישנם ארגזים מיוחדים וכן ניירות אריזה מיוחדים אשר מבטיחים כי כלי הזכוכית השבירים  יגיעו בשלמותם לדירה החדשה. עובדים מקצועיים בחברת הובלות גם מכירים שיטות אריזה יעילות החוסכות זמן ומאפשרות אריזה שתשמור על תכולת הארגזים ותקל על בעלי הבית בזמן הפירוק.

מעבר לאריזה המקצועית המבטיחה שמירה על התכולה היקרה, לשירותי הובלות המעניקים שירותי אריזה ישנו גם יתרון משמעותי נוסף והוא הזמן. מי שעובר דירה ואינו נעזר בחברת הובלות המעניקה שירותי אריזה נדרש להקדיש זמן רב לאריזת תכולת הדירה. רבים נאלצים לקחת ימי חופש מהעבודה ולהפסיד זמן וכסף באריזת הדירה. העברת האחריות על האריזה לחברת הובלות חוסכת זמן יקר זה.

כיצד לבחור חברת הובלות שתקל על מעבר הדירה?

חשוב לערוך סקר שוק לפני בחירת חברת ההובלות. כדאי לערוך השוואת מחירים בין החברות ולבדוק איזו חברה מציעה מחיר וחבילת שירותים אטרקטיביים. מומלץ לבחור חברה המציעה שירותי אריזה מקצועיים ואשר מספקת את כל חומרי האריזה. חברה שאינה מספקת חומרי אריזה יכולה להציג עצמה כזולה, אך בעצם אינה חוסכת כסף, מכיוון שאז יש להוציא כסף על רכישת אביזרי האריזה עצמם.

מומלץ לקבל המלצות על חברת ההובלות מלקוחות קודמים ולוודא שהחברה עומדת בזמנים ואינה כופה תשלום טיפ כאילו הוא חלק מהעסקה.

בחירה בחברת הובלות טובה מקנה מעבר דירה בראש שקט וללא מאמץ.