העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

הדפסה על חולצות

חולצות מודפסות הפכו בשנים האחרונות לנפוצות עד מאוד, גם בזכות הטכנולוגיות שהשתכללו ומאפשרות לנו להדפיס חולצות יפות ועמידות במחיר סביר

צוות B144
clock-icon 2 דקות קריאה

חולצות מודפסות הפכו בשנים האחרונות לנפוצות עד מאוד, גם בזכות הטכנולוגיות שהשתכללו ומאפשרות לנו להדפיס חולצות יפות ועמידות במחיר סביר וגם בגלל שרבים מאתנו תרים כל הזמן אחרי פריטי לבוש שייחדו אותנו משאר בני האדם ויאפשרו לנו לבטא את האישיות שלנו.

בפרט משמשת הדפסה על חולצות ליצירת מזכרות למסלולים וקורסים צבאיים (ולא בכדי אנחנו נתקלים לא פעם גם בבני 30 ואפילו 40 שעדיין מסתובבים עם חולצות סיום טירונות), ליצירת תוספת מבורכת ומשעשעת לכל חתונה (בין אם מדובר בחולצה עבור החתן או הכלה, בין אם בחולצות עבור ההורים המאושרים, החברים המסתלבטים או אפילו כל האורחים).

להעברת אג'נדות שונות (פוליטיות, חברתיות, טבעונות וכו'), כמתנה לתינוקות ופעוטות (בין אם מהסבתא הגאה ובין אם מההורים שרוצים להשוויץ ברך הנולד ולהקנות לו סגנון לבוש מקורי) וכמתנה באופן כללי, בין אם כזו שהאדם מעניק לעצמו ובין אם כזו שניתנת לחברים, מכרים וכו'.

חולצות חתונה

חולצות מודפסות הפכו לכמעט פריט חובה בחתונות של ימינו, וקל להבין מדוע: בעלות נמוכה למדי, בוודאי ביחס להשקעה הכוללת באירוע המרגש, משדרגים אותו וזוכים לתוספת שנונה ומשעשעת.

האופציות להדפסים הן אינסופיות: למשל חולצה שמצידה הקדמי מופיע המשפט "מהיום אני מלך" ובצידה האחורי - "כי התחתנתי עם מלכה"; או חולצות שעליהן מופיע שמה של הכלה ולצידו הבקשה "תעשי לנו נכד" שאותן לובשים הורי החתן; "אם אתה מצליח לקרוא את זה סימן שאתה לא מספיק שיכור" (כשהמילים הולכות ונעשות קטנות כפראפראזה על בדיקות ראיה); ועוד ועוד.

כמו במקרים אחרים של הדפסה על חולצות חשוב לבחור חברה המשתמשת בחולצות איכותיות ובטכנולוגיות הדפסה המבטיחות עמידות לאורך שנים - שכן גם אם לכאורה מדובר בחולצות לערב אחד, הרי שבסופו של דבר הן משמשות גם מזכרת נעימה לאירוע המרגש.

חולצות מצחיקות

סוג אחר של חולצות מדפיסות הן חולצות מצחיקות. לעיתים תמצאו עליהם משפטים שנונים, במקרים אחרים בדיחה ויזואלית או פראפראזות על דימויים מוכרים בכיכובם של דמויות מוכרות (למשל התפתחות האבולוציה מהקוף ועד הומר סימפסון). ניתן לבחור בין הדפסים קיימים לבין יצירות מקוריות שלכם - שמן הסתם יעלו חיוך על פני כל מי שייתקל בהן בכל פעם ולא רק בפעם הראשונה. 

חולצות עם מסר 

עוד אופציה נפוצה להדפסה על חולצות היא של מסרים שאנחנו רוצים להעביר - בין אם מדובר באג'נדה כזו או אחרת ובין אם מדובר בפרסומת לעסק.

חולצות מודפסות הן פרסומות אפקטיביות מאוד, שכן רבים נתקלים בהן (ככל שהחולצה איכותית יותר כך ישתמשו בה פעמים רבות יותר והמסר יגיע לעיניים רבות יותר). בנוסף חולצה מודפסת תמיד מעוררת סקרנות, וגם אין את ההתנגדות האוטומטית שיש לרובנו לפרסומות - שהרי חולצה נתפסת כפריט שלא נועד למכור לנו כלום - כך שבסופו של דבר כדאי מאוד להיעזר בהדפסה על חולצות לשם העברת מסרים כאלה ואחרים. 

חולצות מודפסות לתינוקות 

קהל יעד נוסף של חולצות מודפסות הוא תינוקות ופעוטות, או ליתר דיוק ההורים והסבים/סבתות שלהם - שבאופן טבעי רואים את הילדים/נכדים שלהם כמיוחדים ומנסים להלביש אותם בהתאם.

דוגמאות להדפסים: "כל היום בטן גב", "אם שותים לא נוהגים" עם תמונה של בקבוק חלב, תעריף של נשיקות וחיבוקים ועוד ועוד.

search