העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

שירותי גרר בהתאם לסוג הרכב

האם כל שירותי גרר יכולים להתאים

clock-icon 1 דקות קריאה

שירותי גרר בהתאם לסוג הרכב

 

גרירת רכבים היא הרבה יותר מהגעה מהירה למקום החילוץ

זה שאנו נוסעים ברכב פרטי מדגם מסוים אינו ממש משנה בכל הקשור לנושא של שירותי גרירה, אך אם בבעלותנו טרקטור, משאית בגודל מסוים, או אופנוע למשל, הרי שלא כל גרר יכול לבצע את המשימה בצורה הנדרשת והבטוחה. אף אחד מאתנו לא מעוניין לראות כיצד שירותי גרר מבוצעים בצורה חורקת בגלל גרר לא מתאים. הדבר יכול לפגוע ברכב שלנו, בין אם הוא פרטי ורגיל ובין אם הוא שונה ומיוחד.

 

האם כל שירותי גרר יכולים להתאים

לגבי שירות של גרירת רכבים חשוב לדעת שהגורר חייב להיות בעל תעודה מקצועית המעידה על הסמכה התואמת את דרישות משרד התחבורה (בין היתר הוא עובר בדיקה שאין לו עבר פלילי וכיו'). בפועל, מעבר להסמכה, שירותי גרירה שמתאימים לסוג הרכב יהיו כאלו שבהם נראה כיצד רכב גרר מגיע עם ציוד מתאים (מבחינת משקל הרכב וגודלו) וכיצד מתווספים אמצעי ביטחון שונים בכדי שכל רכב שנגרר יהיה בטוח משלב העמסתו ועד לפריקתו הסופית.

 

עלות שירותי גרירה ביחס לסוג הרכב ולשירות בכלל

גרירת רכבים יכולה להיות לעתים עסק יקר. לא נכליל אף בעל עסק ולא נגיד שיש מישהו שמתכוון לנצל את מצבכם כשאתם תקועים ב"סוף העולם שמאלה", אבל חשוב להיות ערניים לנושא המחיר בשל שני אלמנטים המרכיבים את המחיר. אם יש הבדל בין סוגי הרכב הרי שכל גרר יכול לדרוש מחיר המתאים לסוג העבודה, אך בנוסף יש להשוות מחירים בין גרירת טרקטור (או כל רכב מיוחד אחר) ע"י שירותי גרר מסוימים לבין אלו המתחרים בהם. כך תוכלו להגיע למחיר הוגן ותחרותי.