העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

המדריך לשירותי גרירה 24 שעות

על אף ביטוחי הגרירה, כדאי ומומלץ להכיר לעומק את השירותי והתעריפים של שירותי גרירה הפועלים 24 שעות

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

אמצע הלילה, הילדה חוזרת ממסיבה והמכונית שובקת חיים על כביש 4. נשמע מוכר? גם אם לא, זה בהחלט עלול לקרות. הפתרון: הזמנת שרות גרירה וחילוץ שפועל 24 שעות.

שרותי גרירה 24 שעות הם שרות נדרש וחשוב, שכמעט כל בעל רכב נזקק לו. כיום, גם בעידן ביטוחי הגרירה, כדאי לדעת מי ומתי יגיעו, ולאן ניתן לגרור את הרכב.

מחירים ותעריפים

רוב הגרריסטים מפעילים שרותי גרירה וחילוץ 24 שעות, אך בתשלום נוסף. התעריף מחושב לפי המרחק מהנקודה בה נתקעתם אל נקודת היעד. לדוגמא, קיים מחיר בסיס עד 10 ק"מ, ולאחר מכן כל ק"מ נוסף. בשרותי גרירה וחילוץ 24 שעות, תעריף ערב לגרירת רכב מתחיל בשעה 17:00 ותעריף לילה לגרירת רכבים מתחיל ב- 23:00 עד השעה 06:00. בערבי שבת וחג, תעריף השבת מתחיל מהשעה 14:00.

גם אם אתם לחוצים, תקועים באמצע שום מקום וזקוקים לשרותי גרירה 24 שעות, עדיין, כדאי לעשות בדיקה ולהרים טלפון ליותר משרות גרר אחד.  ההפרשים יכולים להגיע לכדי עשרה אחוזים ויותר, במיוחד אם מדובר בשעת עומס או ביום גשום במיוחד.

האם המחלץ הוא גם מכונאי?

לעתים קרובות, שרותי גרירה וחילוץ 24 שעות מפעילים מכונאים בניידות שרות, שיכולים להגיע אליכם ולפתור תקלה במקום, או לפחות להגיש 'עזרה ראשונה'. מרבית מוקדי הגרירה 24 שעות הגדולים מפעילים ניידות שרות וכדאי לברר מה האפשרות שיגיע מכונאי לעזרה, ולא מיד להזמין גרר.

האם חייבים לגרור את הרכב?

שווה להזמין שרותי גרר 24 שעות רק אם משוכנעים ששווה וחייבים לגרור את המכונית. אם נתקעתם בארבע לפנות בוקר, אולי שווה לכם להשאר עם המכונית עד שיתחיל תעריף היום הרגיל, ואז להתקשר ולהזמין שרות גרירה רגיל.

שרותי גרירה וחילוץ 24 שעות – משך הזמן שיש להמתין

כמו בסעיף הקודם, יכול להיות שלא כדאי להזמין שרות חילוץ או שרות גרירה דחוף, כיון שזמן ההמתנה יהיה ארוך ממילא. אם רכב הגרר יגיע בעוד שעתיים, וכמעט בוקר, שווה לחכות לגרירה רגילה. נהגי הגרר חוזרים לעבודה ויש יותר היצע, וגם המוסכים חוזרים לעבוד. יכול להיות שתוכלו להתייעץ עם המוסכניק שלכם, ולחסוך לעצמכם הרבה מפח נפש – וכסף – על גרירה וחילוץ 24 שעות.

גרירה וחילוץ מהשטח 24 שעות

לא כל שרותי הגרירה והחילוץ 24 שעות פועלים לחילוץ מהשטח. חשוב מאוד לברר את העניין כאשר פונים למוקד שירותי גרירה 24 שעות, כדי למנוע מצב בו גרירה לאורך 20 מטרים על דרך עפר תעלה לכם כמו גרירה מאילת לנהריה.

search