העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר גן מונטסורי

 

כמה עולה גן מונטסורי?

עלות גן מונטסורי היא בין 2,800-4,000 ₪.

מה זה גן מונטסורי?

הגישה של הגן המונטסורי פותחה בתחילת המאה ה-20 על ידי ד"ר מריה מונטסורי, רופאה ומחנכת איטלקייה. השיטה נועדה לאפשר לילדים להביא לידי ביטוי את אופן קיומם הטבעי, לשמור ולתמוך באופן קיום טבעי זה. בכדי ליישם את תורתה של מונטסורי, המורה צריכה לראות בילד במי שטבעו הפנימי ינחה אותו להתפתחות מושלמת. גן מונטסורי דומה בגישתו לגן האנתרופוסופי, בשתיהן הדגש הוא על פיתוח כשיוריו של הילד בהתאם לשלב בו הוא נמצא ועל חינוך אקטיבי שבו הוא בעמדת הלומד והחוקר, ולא בעמדה פאסיבית שבו הוא לומד מדמות של מורה. אך בשיטת מונטסורי תפקיד המחנך הוא יותר בליווי ובהדרכת הילדים במסע התפתחותם ובתהליך חינוכם. הוא לא מכונה מורה ולא נמצא במרכז.

למי גן מונטסורי מתאים?

גן מונטסורי מתאים להורים שרוצים שילדיהם יגדלו ויתחנכו על פי שיטה המאפשרת ביטוי מלא לילד. על המורה לראות בילד כמי שטבעו הפנימי ינחה אותו להתפתחות מושלמת. בגן מונטסורי, תפקיד המורה כצופה לעיתים כולל אינטראקציות ניסיוניות עם הילדים, בכדי לפתור בעיות התנהגות ולהדגים כיצד להשתמש בכלי הלימוד העצמי, הנמצאים בסביבת הלימוד לשימושו החופשי של הילד.
 

מחיר גן מונטסורי מציג את טווח המחירים הממוצע בשוק. המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד.

מחירים מומלצים לגני ילדים ופעוטונים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות