העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

גני ילדים

בטיחות בגני ילדים

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

גני ילדים

ילדנו הם משא חיינו ועבור מבטחם אנו מוכנים לשלם כל סכום ודרישה, לכן כאשר אנו שמים את ילדינו בגן , אנו חייבים לוודא ולברר כי צוות הגן עומד בכל התנאים הדרושים והם כשרים מבחינה נפשית וגופנית לטפל ולשמור על היקר לנו מכל.

הרגעים בהם ילדינו בגן ורחוקים מעיננו הדואגות והשומרות, גורמים לנו לא מעט דאגות , גני ילדים הם מקום בו הילד יכול להיפגע ממספר רב כל כך של דברים והפחד לא מרפה, הפחד שינודה חברתית, שיוזנח על ידי הצוות, שיפגע פיזית תוך כדי משחק ועוד.... דאגות רבות.

גן ילדים הוא מקום בו ילדים רבים ושמירה על קשר עם ההורים השונים יכולה לעזור בהחלט באיתור בעיות וליקויים בתפקוד צוות הגן והמיתקנים, כאשר מספר ילדים משנים את התנהגותם בצורה מוזרה, אפשר לחשוד שמשהו לא תקין קורה בגן.

בטיחות גני ילדים היא דבר שחייב להיות על סדר היום יומי של צוות הגן , ילדים קטנים אינם מודעים לסכנות ולרוב רק רוצים לשחק ולהשתולל במתקנים ובמשחקים שיש בגן.

צוות הגן באופן תמידי צריך לחפש ולנטר אחר מפגעי בטיחות שונים שיכולים לצוץ בכל רגע נתון, עבודה זאת מצריכה צוות ערני מאד ומקצועי, כזה שיודע איך לחפש אחר מפגעי בטיחות ומכיר את שטח הגן בעיניים עצומות.

גן הילדים אמור להיות המקום הכי בטוח עבור ילדינו, זה לא ימנע מאיתנו להפסיק לדאוג , אבל לפחות ימנע ממקרים מסוכנים להתרחש ובעזרת צוות מתאים וכשיר יגרום לילדינו ליהנות בגן ולחזור עם חוויות בונות ומחזקות ולא ההפך.

בחירה של גן ילדים מומלצת על ידי המלצות של הורים קודמים בגן, כמובן שבנוסף בדקו את צוות הגן על סמך שיחה בארבע עיניים ושיקול דעתכם.

 

search