העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

עיצוב ותחזוקת הגינה

גינה מטופחת היא לא רק גיזום העצים, כיסוח הדשא או שתילת כמה ורדים באדנית מפלסטיק. גינת חלומות דורש גם עיצוב

clock-icon 2 דקות קריאה
צוות B144

דירות בבניינים, בתים פרטיים ואפילו יחידות דיור, לכולם יש מכנה משותף -  חזות הבית המשקפת את האנשים שגרים שם.

כאשר אנחנו מגיעים לבית של אורחים, הרושם הראשוני שמתקבל על אותם דיירי הבית הוא כמובן מראה הבית. אנו משתדלים בחצי עין לבחון את הכול, ניקיון, ריהוט, צבעים ולקבל איזושהי תמונה כללית, בבתים פרטיים ההסתכלות היא טיפה אחרת כי קיים גם החלק החיצוני של הבית ואנו מדברים כמובן על הגינה, גינות של בתים חדשים או בתים ישנים צריכות להיות מטופחות נקודה.

זה לא באמת משנה אם בניית הבית הסתיימה ממש ברגעים אלו או שהבית קיים כבר כמה שנים טובות, כמו שבני הבית משקיעים בפנים הבית כך צריכה להיות ההשקעה גם מחוץ לבית ואף יותר. בתים פרטיים בעלי גינה (דרך אגב ישנם גם בתים עם גינה שאינם פרטיים אלא בתוך מבנה) זקוקים לתחזוקה שוטפת יותר של חלקי הבית וזאת בשל הימצאותנו בחלקים החיצוניים הרבה יותר.

ארצנו בורכה במזג אוויר שמאפשר לנו לבלות הרבה זמן מימות השנה מחוץ לבית ומבלי להיתקל בסופות טורנדו שיטפונות או כל מזג אוויר היכול להשפיע על שעות הפנאי שלנו בגינה, נכון שעונת החורף מביאה איתה לא מעט ימים קרים אבל עדיין אלו ימים קצובים ביותר ועל כן מגורים בבית עם גינה רווחי יותר.

עיצוב וטיפוח הגינה

פרסומאים רבים נוהגים להראות את הצד של החיים היותר טובים ולא פעם מצאנו את עצמנו ממש מקנאים בסיטואציה של גינה ירוקה עם ריהוט יוקרתי וכו לימונדה קרה ביום שמשי וחם. טוב, בואו נודה בזה זה ממש לא רחוק מהמציאות ואפילו עוד יותר בר השגה ממה שאנחנו חושבים, כל מה שצריך הוא גינה ובעלי מקצוע בתחום הגינון כגון גננים וכל השאר פשוט יעשה מעצמו.

חשוב להבין כי גינה מטופחת היא לא רק גיזום העצים, כיסוח הדשא , שתילת כמה ורדים באדנית מפלסטיק והופ יש לנו את גינת החלומות... ממש לא, גינה מטופחת דורשת זמן וידע, מה שבטוח לא לכולם יש את הידע שלא לדבר על הזמן ועל כן כמו בכל תחום גם כאן קיים בעל מקצוע שלמד את עולם הגינון, יידע מה מתאים ומה לא וכמובן יתחזק לכם את החלק החיצוני של הבית יהפוך אותו ליותר נעים ומה שבטוח ליותר מזמין 

עיצוב הגינה - ישנם כאלה שיעדיפו גינת ירק, עם פרחים הדורשים טיפול יומיומי וממש לחיות מאימא אדמה, ישנם אחרים שיעדיפו את הגינה היוקרתית יותר כזו שקיים בה מזרקות נוי בעלות סירקולציה של מים וריהוט גן יוקרתי, עיצוב אדניות וכו'. גם במקרה הראשון וגם במקרה השני חשוב לדעת דבר או שתיים על אגרונומיה כדי שבאמת כל העבודה שנעשית היא לא לחינם ובטח שלא לזמן מוגבל.

אחזקה גינות - כאמור לתחזוקה של הגינה דרוש ידע וזמן אולי בהתחלה ייראה לכם די פשוט לכסח את הדשא פעם בשבוע , לטפל בפרחים וכו', הרי עיצוב הגינה ההתחלתי הוא לא משהו שצריך לחזור עליו הרי לב ליבה של הגינה היא פשוט התחזוקה.

במידה ואינכם רוצים להחזיק גנן על בסיס קבוע ההמלצה שלנו היא כן לתת לבעל מקצוע את הנגיעה הראשונית בעיצוב הגינה, להחליט על התקנת דשא סינטטי כזה שאינו דורה תחזוקה קבועה פעם בכמה זמן לרענן שוב את מראה הגינה עם בעל מקצוע. 

חשוב להבין כי גינון הפך כיום לעוד אחד מפעולות האומנות כי אם מסתכלים על זה בצורה הנכונה גננים יוכלו פשוט לעצב לכם את גינת החלומות שלכם עם שבילי פרחים מעוצבים ובצבעים שייצרו הרמוניה בגינה, טרסות נמוכות וגבוהות שישלימו את המראה הכולל, מזרקות נוי, אקססוריז וכמובן היכן אתם רואים את עצמכם ביום השמש הבא...

מוזמנים לפנות לעסקים בתחום הגינון מתוך רשימה ארוכה באתר, בכל אזור בארץ.

search