העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

בתי ספר לשפות- לימודי אנגלית

עידן המודרני, כשהכל הפך לגלובאלי יותר, פתוח ונגיש הרבה יותר, לימודי שפות זרות זוכות למרבית הביקושים

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

עידן המודרני, כשהכל הפך לגלובאלי יותר, פתוח ונגיש הרבה יותר, לימודי שפות זרות זוכות למרבית הביקושים. מפני ששפה היא קודם כל אמצעי להעברת מסרים ותקשורת בין בני אדם ולימודי שפה חדשה תאפשר לכם להכיר טוב יותר את עולמם של דוברי אותה שפה  ולנהל איתם עסקים מוצלחים. אומנם כיוון שהשפה האנגלית היא בכל זאת השפה המדוברת ביותר בעולם, היא גם נחשבת לשפת העסקים האוניברסאלית אותה חייב לדעת כל איש עסקים שמכבד את עצמו ועיסוקו. היום קיימים בארץ בתי ספר רבים ללימודי שפות, ישנם בתי ספר המתמחים בשפות מסוימות כמו סינית, פולנית, ספרדית, רוסית וכו' וישנן בתי ספר המלמדים רק אנגלית. כך למשל, ישנם בתים ספר בהם לומדים על פי השיטה של לימודי שפה באותה שפה, מה שאומר שכל הלימודים מתקיימים בשפה האנגלית. אך ישנן גם בתי ספר אחרים המלמדים בשפה העברית ומאפשרים לישראלים ללמוד אנגלית בצורה נוחה ויעילה.

 

לימודי אנגלית  - לאנשי עסקים

לימודי אנגלית תופסים היום מקום מרכזי בחיינו, בעיקר בזכות הגלובליזציה בתחום האינטרנט, העיתונות, הטלוויזיה, הקולנוע והעסקים. אומנם עולם העסקים הוא אחד המגזרים בהם ידיעת השפה האנגלית היא הכרחית. והכוונה היא לעסקים מתחומים שונים: פיננסיים, שיווק, מזון, תרופות ועוד, המאפשרים היום סחר חופשי עם כל המדינות בעולם. אומנם זה לא אומר כי בשביל באמת להצליח בעסקים ולדבר עם העמיתים שלכם בשפה משותפת, הינכם חייבים ללמוד את הספרות האנגלית ולקרוא את שייקספיר בשפת המקור, אלא מספיק אם תלמדו את יסודות השפה, את המילים והביטויים הקשורים לעולם העסקים ולתחום שלכם.

 

לימודי אנגלית  - למטיילים

שלא כבעבר, שטיולים לחו"ל היו בהישג ידם של העשירון העליון, שגם כך שלט היטב בשפה האנגלית, יותר ויותר ישראלים נוסעים לחופשות שונות מעבר לים. אומנם לא כולם יודעים אפילו להגיד משפטים בסיסיים כמו: "איך מגיעים לכיכר המרכזית" או "מה השעה", מה שגורם לקומיקאים רבים ליצור מערכונים משעשעים על יכולתם הוורבאליות של הישראלים בחו"ל. בדיוק בגלל זה בתי ספר רבים לשפות מציעים היום קורסים קצרים באנגלית, המאפשרים לכל מטייל ישראלי לדבר אנגלית בסיסית לתיירים.

 

לימודי אנגלית  - לחובבניים

בין אם הינכם חפצים להכיר כמה חברים חדשים בפייסבוק ובין אם הינכם מחפשים טיפול בהפרעות קשב וריכוז במערב אירופה, חשוב שתדעו אנגלית, לפחות ברמה בסיסית שתאפשר לכם להתמצא (אולי אפילו בעזרת גוגל טרנסלייט) ברשת האינטרנט הגלובאלית. ישנם גם בתי ספר רבים המציעים לימודי אנגלית באמצעות שיעורים באינטרנט, כך שגם תוכלו לחסוך זמן, נסיעות וכמובן את הפדיחות (לדבר באנגלית ליד אחרים בכיתה). עם זאת, לכל המעוניינים בשיעורי אנגלית אינדיווידואליים, כאלה שבסיומם לא יהיה לכם סיכוי אלא לדבר אנגלית שוטפת, אפשר להזמין מורה פרטי לאנגלית: סטודנט או מדריך מקצועי מטעם אחת המכללות ללימודי שפות.

search
ממוצע דירוגים: 4 מתוך 5, כמות מדרגים:1