העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מדריך שירותים שמעניק בית הדפוס

מהם השירותים שמעניק לכם בית הדפוס

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

מדריך השירותים שמעניק בית הדפוס

הידעתם ?

חברה ישראלית שבמשך שנים רבות עוסקת בתעשיית הדפוס, הביאה גאווה לישראל כשהציגה בתערוכת דפוס גרמנית את מכונות הדפוס החדשות שלה. מכונות הדפוס, הנקראות בשם מכונות דפוס ננוגרפי, משנות באופן משמעותי את פניו של עולם הדפוס ומאפשרות ליצור הדפסות ברמה גבוהה מאוד. על ידי מכונות אלו ניתן להדפיס תמונות חדות, באיכות חסרת פשרות ובצבעים מרהיבים וכל זאת מבלי לפגוע במהירות ההדפסה.
אמנם רוב בתי הדפוס עדיין משתמשים בשיטת הדפוס הרגילה והם טרם התחדשו במכונות הננוגרפיות, אך אתם עדיין יכולים למצוא עוד שיטות הדפסה מלבד הדפסה על נייר.
על שיטות ההדפסה המיוחדות שניתן למצוא בבתי הדפוס השונים, תוכלו לקרוא במאמר זה.

שירותים ייחודיים אשר מציעים בתי הדפוס בישראל:

דפוס משי: דפוס משי היא שיטת הדפסה שבעזרתה ניתן להדפיס על מגוון רחב של חומרים באיכות גבוהה מאוד. בעזרת דפוס משי ניתן להדפיס על חומרים מפלסטיק או ממתכת וכך ליצור מיתוג ייחודי לחברה מסוימת. ניתן לעשות הדפסת משי גם על שלטי חוצות גדולים ועדיין לקבל איכות הדפסה גבוהה מאוד אשר בזכותה מוצר הדפוס מחזיק מעמד לאורך זמן.
הדפסה בולטת: הדפסה בולטת היא שיטת הדפסה ייחודית אשר יוצרת הבלטה על גבי הנייר. לאחר ההדפסה ניתן למשש את האותיות או התמונות שהודפסו ולחוש את האפקט התלת ממדי המיוחד. לרוב נהוג לבצע את שיטת ההדפסה הזו במוצרי דפוס יוקרתיים כמו הזמנות לחתונה, כרטיסי ביקור לתפקידים בכירים וכדומה.
הדפסה על קנבס: אם אתם רוצים להפוך תמונה שצילמתם ליצירה שתפאר את קירות ביתכם, הדפסה על קנבס היא בדיוק מה שאתם צריכים. כיום בתי דפוס רבים מציעים שירות של הדפסת תמונות על קנבס באותה מהירות ויעילות כמו בהדפסת פוסטר. רבים בוחרים בשירות זה על מנת להפוך תמונה מיום חתונתם, מהשנים היפות של הילדים או מנוף קסום אליו נחשפו בעת טיול משפחתי למזכרת מיוחדת.
לסיכום: בנוסף לשירותים שצוינו במאמר זה תוכלו למצוא בכול בית דפוס עוד שירותים רבים ומגוונים מאוד כגון: עיצוב גרפי, הדפסה על אריזות וכדומה. אם אתם רוצים להדפיס בשיטת דפוס מיוחדת יותר מהדפסה פשוטה על נייר, כדאי לבחור לעשות זאת בבית דפוס שמומחה להדפסות אלו.

search