העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מדפסות דיגיטליות לבתי דפוס

דפוס דיגיטלי הינו טכנולוגיה חדשנית היותר חזקה בענף הדפוס, הדפוס הדיגיטלי שנעשה באמצעות מדפסות דפוס דיגיטליות מיוחדות.

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

ענף הדפוס הוא אחד מבין התחומים שעברו שגשוג ופריחה רבים במהלך השנים האחרונות אם בעבר בתי דפוס כללו מכבשי דפוס פרימיטיביים שהעבודה בהם הייתה קשה, ידנית, איטית ומסובכת.

כיום בתי הדפוס הינם מפעל תעשייתי המכילים מכונות חדשניות ומשוכללות אשר פועלות באופן ממוחשב וכמעט שאינן מצריכות מגע יד אדם.

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי הינו טכנולוגיה חדשנית היותר חזקה בענף הדפוס, הדפוס הדיגיטלי שנעשה באמצעות מדפסות דפוס דיגיטלי מיוחדות, מכיל בתוכו מגוון עשיר ביותר של כל סוגי הדפוס וההדפסות השונות כגון: כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, עלונים, גלויות, מגנטים, תוויות, פליירים, שלטים, ספרים, הדפסה על קנבס ואפילו הדפסה על לוחות פורמייקה.

צמד המילים דפוס דיגיטלי נשמע כמו טכנולוגיה חדשנית אך למעשה מדובר בטכנולוגיה שרובנו מכירים, הדפסה ביתית על ידי שליחת קובץ מהמחשב למדפסת לדוגמא משתייכת גם כן לתחום של הדפוס הדיגיטלי אך ההבדל העיקרי הוא שאיכות ההדפסה בבית דפוס הדיגיטאלי הינה גבוהה הרבה יותר ומבחינה כלכלית היא משתלמת ויותר חסכונית בפרט כאשר מדובר בהדפסה של כמויות גדולות שאז מחיר ההדפסה הינו נמוך יותר מהמדפסת הביתית.

דפוס דיגיטלי – יתרונות

1. עבודה מיידית – מדפסות הדפוס הדיגיטלי הינן משוכללות ביותר כך שעבודות ההדפסה נעשות בצורה מהירה ולעיתים מהיום להיום.

2. זמינות ויעילות – ניתן לשלוח כל עבודה שתרצו בכל רגע נתון גם בזמן שבית הדפוס סגור.

3. מוצר ייחודי וחדשני - המוצרים שיוצאים תחת ידיה של מכונת הדפוס הדיגיטלי הינם ייחודיים ונושאי אופי חדשני.

4. הדפסה בכמויות – מכונות הדפוס יכולות לייצר בכמויות גדולות ובלתי נתפסות.

5. חיסכון כלכלי – כאשר מדפיסים בבית דפוס דיגיטלי, מחיר ההדפסה יהיה אחיד ובאופן זה הוא מאפשר להדפיס גם כמויות קטנות בעלויות נמוכות.

6. קיים שילוב מנצח בין המחשב לבין מכונת הדפוס

קידום העסק בצורה יעילה ואיכותית

הדפוס הדיגיטלי מאפשר לכל עסק לבלוט באופן חדשני ויצירתי, בעבר ההזמנה של דברי דפוס כמו כרטיסי ביקור הייתה מחייבת מינימום של כמות, בדרך כלל כמות גדולה מעבר למה שבעל העסק היה צריך ומסיבות מסוימות כמו בלאי או שינוי בטקסט החומר היה נזרק לפח ותהליך ההדפסה היה מתחיל מחדש, הכנת גלופה חדשה ועוד עניינים שדרשו עוד הוצאה כספית מיותרת.

כיום עם התפתחותן של מכונות הדפוס הדיגיטליות, אין צורך להתחייב לכמויות גדולות וגם כאשר יש צורך בשינויים מסוימים, ניתן לבצע אותן ללא תוספת עלות.

אחד הדרכים לקדם עסק או מוצר מסוים היא הדפסה של קטלוג או פליירים וכד', ניתן בהחלט להשתמש לשם כך במדפסת הביתית רק ההבדל העיקרי והמהותי הוא שהמדפסת הדיגיטלית תוציא תחת ידיה מוצר מוקפד ואיכותי שיוכל להשפיע יותר על קהל הלקוחות.

search