העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

טיפולי מניקור במכוני יופי

ישנה כבר תעשייה שלמה של מכוני יופי שמוקדשים ללק ולטיפולי מניקור ופדיקור

clock-icon 1 דקות קריאה

רוצה רק לק על הציפורניים? את יכולה לבחור בין 'לק בזק', באחד מדוכני הלק בקניונים, או בביקור במכון יופי של ממש, שעשוי לארוך כמה שעות טובות.

עברו הזמנים שבהם נשים היו מחזיקות בבית בקבוקון לק אדום, בודד. היום, נשים רבות מחזיקות 10 ויותר בקבוקוני לק, בגוונים שונים, למצבי רוח שונים, לאירועים ולסטים שונים של בגדים. במקביל, ישנה כבר תעשייה שלמה של מכוני יופי שמוקדשים ללק ולטיפולי מניקור ופדיקור, שלצד פדיקור רפואי מציעים גם בניית ציפורניים, והכל באווירת ספא מפנקת.

מסתפקת בלק בלבד?

מי שממהרת או שיש לה רבע שעה פנויה בקניון, יכולה להתיישב באחד מדוכני הלק שיש בקניונים. הטכנאית תסיר את הלק הישן, ותחליף אותו בלק אחר, לא לפני ששייפה ושיפרה את המראה הכללי של הציפורניים. דוכן הלק אינו מכון יופי או מכון קוסמטיקה וגם לא מעבדה לבניית ציפורניים. הלקוחה לא תמצא כאן כורסאות מסאז' או פינוקים אחרים, אלא לק חדש, יפה ומהיר.

בדומה לדוכני הלק בקניונים, ישנן נשים שעוברות בין מקומות עבודה גדולים ומציאות שרות לק מהיר לעובדות. לקראת סוף השבוע, העובדת יכולה להתפנק בלק בצבע חדש. שרות הלק קצר ולעניין, והמחיר – בהתאם.

טיפולי מניקור מקצועיים

מכוני המניקור והפדיקור החדשים שצצים כמעט בכל פינה הם היום מכוני יופי לכל דבר, וכמעט אפילו מכוני ספא. מנגד, רוב מכוני הספא ובתי המלון מציעים שירותי מניקור או פדיקור ברמות שונות. זה יכול להתחיל במניקור בסיסי – טיפולי יופי וחידוש העור לכפות הידיים – כולל חידוש הלק בציפורניים כמובן, ולהסתיים בטיפולים ארוכים יותר: הדבקת ציפורניים אמריקאית ובניית ציפורניים ופדיקור רפואי.

מכוני הלק והציפורניים החדשים מציעים סוג של בריחה מהמציאות וחופשת פינוק לשעה או שעתיים: במכוני יופי ולק רבים נפרדות הלקוחות מהפלאפונים, שמופקדים בכניסה. כורסאות הטיפול הן כורסאות מסאז' לגב ולגוף כולו, והטיפול משלב מסאז' כפות רגליים, פילינג לעור הרגליים ופדיקור, ועוד ועוד. תוכלו להתפנק עם כוס יין מבעבע ביד אחת ואולי אפילו סושי קטן או טוסטון, בשעה שטכנאית הציפורניים עסוקה בשלה.

חלק ממכוני היופי והלק מציעים טיפולים לחברות וימי כיף במסגרת שלהם. טיפולי היופי, המניקור והפדיקור ניתנים לקבוצה של חברות שיכולות לשבת יחד, לפטפט על הא ועל דא ולשתף בחוויות. סוג של גיבוש יופי – או יופי של גיבוש.

על איכות צריך לשלם?

כן... פינוקים במכוני יופי לא באים בזול. יישום לק פשוט במקום העבודה או בדוכני לק יעלה 30 – 50 ש"ח, ואילו טיפול יופי של ממש, שכולל מניקור ופדיקור רפואי, כולל הכל (לא כולל בניית ציפורניים), יכול לעלות אף יותר מ- 200 ש"ח.  כדאי לבדוק את איכות החומרים שמשמשים את מכון היופי – אילו מותגים נמכרים במקום – ואם מדובר במכוני יופי או בניית ציפורניים, מה הטכניקות והטכנולוגיות שבהן משתמשים.

בשם ההגיינה, אמבטיות וסכינים לפדיקור יוצאים מהאופנה, ומי שמרגישה בכך צורך, יכולה להגיע למכון היופי או המניקור עם כלי מניקור בסיסיים, שלה.