העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מדריך קניות בגדים באינטרנט

מעדיפים לקנות בגדים דרך האינטרנט

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

מדריך קניות בגדים באינטרנטפייפאל (paypal) הוא אתר המאפשר לבצע פעולות של העברת כספים ורכישה באמצעות האינטרנט בלי לספק לאתרי הרכישה את פרטי כרטיס האשראי. פייפאל הוקמה בשנת 1999 ומשנת 2008 גם הישראלים יכולים להיעזר בשירות זה. השימוש בפייפאל ובאתרים דומים מקל מאוד על מי שרוצה לרכוש בגדים באמצעות הרשת.


מעדיפים לקנות בגדים דרך האינטרנטמשחר ילדותינו אנחנו רגילים להיכנס לחנות, לבחור את הבגד שמוצא חן בעינינו, להיכנס לתא המדידה ולבדוק כיצד הוא יושב על הגוף ורק אז להחליט האם לגשת איתו לקופה או להשאיר אותו בחנות. אז מה פתאום לשלם על בגד לפני שמדדנו אותו? לפני שאפילו ראינו אותו במו עינינו או מיששנו את החומר ממנו הוא עשוי?

ובכן, כן, ככה עובדת שיטת הקניות באמצעות האינטרנט. תאמינו או לא יש לה הרבה יתרונות – אין צורך לצאת מהבית, אפשר לערוך את הקניות בכל שעה של היום והלילה, המחירים פעמים רבות הרבה יותר זולים ואפשר להימנע מעצותיה של המוכרת בחנות.לפניכם מספר טיפים חשובים שכדאי לקרוא לפני שתתחילו את מסע הקניות שלכם ברשת:מתכוננים – לפני שאתם מתחילים להסתובב באתרים השונים, כדאי להתכונן מראש לקניות. באתרים בחו"ל משתמשים בדרך כלל במידות שונות מהמידות הישראליות, כדאי למצוא טבלת המרות למידות ולרשום לעצמכם את המידות שלכם, בחלק מהאתרים תמצאו גם התאמה של המידות להיקפי הגוף ולכן כדאי למדוד את ההיקפים השונים ולרשום אותם גם בסנטימטרים וגם באינצ'ים. מה עוד? דאגו שיהיה לצדכם מחשבון כדי שתוכלו לבדוק לפני הקניה מה שווי המחיר בשקלים.

מתחילים – עכשיו אתם כבר מוכנים ואפשר להתחיל לגלוש – אבל איפה מתחילים? כדאי לבקש מחברים וחברות המלצות על אתרים בהם הם רוכשים בגדים או להתחיל לקרוא ברשת בלוגים וכתבות עם המלצות על אתרים טובים. זכרו לברר באתרים השונים האם הם מבצעים משלוחים לישראל ובאיזה מחיר וגם מהי מדיניות ההחלפה וההחזרה של בגדים שנרכשו באתר.

אחרי הקניה – אחרי שבחרתם את הבגדים ושילמתם עליהם תצטרכו כמובן לחכות עד שהמשלוח יגיע ארצה. כאשר תקבלו אותו תוכלו למדוד את הבגדים בפרטיות ביתכם ובמידה והם אינם מוצאים חן בעיניכם – תוכלו לשלוח אותם בחזרה אל כתובת החנות ולקבל זיכוי או בגד במידה שתתאים לכם.

לסיכום, הקנייה ברשת דורשת בעיקר הכנה מראש וקריאה של כל האותיות הקטנות. אם אינכם בטוחים שזוהי דרך הקניות המתאימה לכם, התחילו בקטן, בחרו פריט אחד שמוצא חן בעיניכם ואינו יקר במיוחד ורכשו אותו. אחרי הפעם הראשונה כבר קל יותר לדעת האם שיטת קניות זו מתאימה לכם אם לאו.  
 

search