העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר תריס אלומיניום

התקנת תריסי אלומיניום נפוצה בשל יכולת האלומיניות להגן על פתחי הדלתות והחלונות מפני קרינת השמש החזקה בתקופת הקיץ. התריסים מתחלקים לתריסי הזזה, תריסי פתיחה, תריסי הרמוניקה ותריסי גלילה, כשלכל סוג תכונות משלו.
 

כמה עולה תריס אלומיניום?

עלות התקנת תריס אלומיניום נעה בין 995 ₪ - 1,850 ₪  כאשר המחיר להתקנה בממ"ד הוא בין 1300 ל-1400 ₪.
 

ממה מורכב מחיר תריס אלומיניום?

מחיר התקנת תריס האלומיניום מורכב משני אלמנטים: סוג התריס וההתקנה שלו וההתקנה. מחיר התריס ישתנה כתלות במספר גורמים; גודלו, היקפו, העיצוב שלו, ושימוש בחומרים נלווים מלבד לאלומיניום. מחיר ההתקנה גם הוא תלוי בהיקף התריס, במיקום הפתח בבית ובזמן הדרוש לשם ההתקנה.
 

מהם היתרונות והחסרונות של תריס אלומיניום?

היתרונות של תריס אלומיניום נובעים מתכונות האלומיניום כחומר גלם. אלומיניום הוא קל מטבעו, ובהשוואה לתריסים רגילים הוא מציע עמידות לזמן ארוך ללא צורך בתיקונים יקרים, עיצוב עם צבעים לבחירה, תפעול חשמל ונוח, וכן יכולת בידוד תרמית ואקוסטית גבוהה. מנגד, החסרונות של תריס אלמיניום נוגעים בעיקר למחיר, הנחשב ליקר יותר בהשוואה להתקנה ולתיקון של תריס רגיל.
 

איך לפתוח ארגז תריס אלומיניום?

ישנם שלושה סוגים של ארגזי תריס אלומיניום: חיצוני, פנימי, ונסתר. החיצוני ממוקם בקירות החיצוניים של הבית, הפנימי בתוך החדר יחד עם משקף החלון, והנסתר כארגז המוטמע באמצעות מובלעת בתוך הקיר. פתיחת וסגירת ארגז התריס תלויות בסוג הארגז ובהוראות הקבלן.

איך מתקינים תריס אלומיניום?

התקנה תריס אלומיניום נחשבת מורכבת ביחס להתקנת תריסים רגילים, והיא דורשת התאמה של המסילה לכזו שתתאים לתריס אלומיניום. כמו כן אם מדובר בתריס חשמלי הרי שההתקנה דורשת גם שילוב של אלמנטים חשמליים, לעומת תריס גלילה שאינו כרוך בכך.
 

מחיר התקנת גדר אלומיניום מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום אלומיניום. מדובר במחיר בסיסי הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ומרחק ההובלה

מחירים מומלצים לאלומיניום


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות