העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר רפפות אלומיניום

כמה עולה התקנת רפפות אלומיניום?

עלות התקנת רפפות אלומיניום נעה בין 400 ₪ ל-2300 ₪ למ"ר.
 

ממה מורכב מחיר התקנת רפפות אלומיניום?

מחירן של רפפות האלומיניום אינו קבוע ונקבע על סמך מספר משתנים: המשתנה העיקרי שיש לקחת בחשבון הוא הדגם המוצע. כאמור, ניתן לרכוש רפפות אלומיניום המציעות מנגנון תפעול ידני או חשמלי, כאשר המנגנון החשמלי יעלה לכם יותר. משתנה אחר אשר משפיע על מחיר התקנת רפפות האלומיניום הוא מורכבות העבודה. בעוד שהתקנת רפפות אלומיניום עבור חלונות בבתים פרטיים נחשבת פשוטה לביצוע, במגדלי משרדים נחשבת מורכבת לביצוע ותעלה יותר. לבסוף, המשתנה שמשפיע בצורה הברורה ביותר על העלות הוא גודלן.
 

מה זה רפפות אלומיניום?

רפפות אלומיניום הן פרופיל עשוי אלומיניום המשמש לפתרונות הצללה, גדרות ומסתור. בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי בתים בוחרים להתקין רפפות אלומיניום לאור יכולתן להעניק פתרונות הצללה יעילים, עמידים ומעוצבים. ככלל, רפפות אלומיניום מותקנות בדירות, בבתים פרטיים, בחנויות ובבתי עסק אחרים. כיום קיימים בשוק שני מנגנונים מרכזיים להפעלת רפפות אלומיניום - חשמלי וידני.
 

מהם השימושים העיקריים של רפפות אלומיניום?

רפפות אלומיניום משמשות לאלמנטים רבים אשר דורשים פתרונות הצללה ומסתור, כאשר השימוש העיקרי שלהן הוא לטובת תריסים, פרגולות ומסתורי כביסה. לעיתים משתמשים ברפפות אלומיניום גם לטובת חיפוי מבנים.
 

מחיר התקנת רפפות אלומיניום מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום אלומיניום. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ומרחק ההובלה.

מחירים מומלצים לאלומיניום


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות