העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר מרזב

כמה עולה מרזב אלומיניום?

עלות התקנת מרזב אלומיניום נעה 80 ₪ - 120 ₪ למ"ר.
 

ממה מורכב מחיר מרזב אלומיניום?

המחיר של מרזב אלומיניום מורכב מכמה גורמים שונים. למשל אורך המרזב ישפיע על המחיר. ככל שאורך המרזב יהיה גדול יותר, כך המחיר יהיה גדול יותר. בנוסף, השאלה עד כמה נוח לגשת אל המרזב תשפיע על המחיר. אם קיים קושי ממשי להגיע למרזב אלא בשימוש בעזרים מיוחדים כמו מנוף, המחיר יעלה בהתאם.
 

כיצד מרכיבים מרזב אלומיניום?

מודדים את האורך המשוער ומחשבים את פתח יציאת המים, ובהתאם מתקינים את המרזב כך שלא יישפך לגינה שלכם או יפריע למרפסות של השכנים בבניין. חשוב להשתמש בחומרי איטום וברגים מתאימים במהלך ההרכבה. אם מדובר בפרגולה, חשוב להתאים את המרזב לפרגולה שכן הקירוי של הפרגולה נחות ביחס לקירוי רעפים.
 

באלו מקרים משתמשים במרזב אלומיניום:

אלומיניום הוא חומר זול ויעיל מאוד. פגעי מזג האוויר לא משפיעים עליו כמעט ולכן הבלאי הטבעי שלו איטי. אלומיניום מגיע בצבעים שונים, דבר המאפשר גיוון בנראות. בנוסף, במידה שמדובר במרזב באורך של עד עשרה מטרים הדבר חוסך בחיבורים וחוסך נזילות אפשריות עתידיות.
 

מחיר התקנת מרזב אלומיניום מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום אלומיניום. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ומרחק ההובלה

מחירים מומלצים לאלומיניום


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות