העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר חלון בלגי

כמה עולה חלון בלגי אלומיניום?

עלות חלון בלגי אלומיניום נעה בין 1500 ₪ - 2500 ₪ למ"ר, מדובר בהתקנת חלון בפתח העולה בגודלו על מטר על מטר וחצי. המחיר עבור חלון בגודל של מטר וחצי ומטה, יהיה מעט יקר יותר וינוע בין 1,800 ל- 4000 שקלים.
 

ממה מורכב מחיר חלון בלגי אלומיניום?

מחיר חלון בלגי אלומיניום משתנה פעמים רבות בהתאם לאיכות חומרי הגלם ולאופן ההתקנה. בנוסף, גם לגודל החלון יש השפעה על המחיר. בדרך כלל עבודה של חלון גדול יותר תעלה פחות כסף פר מטר מרובע. הדבר נובע מכך שחלונות קטנים יותר דורשים עבודה רבה של חיתוך עבור הקבלן או מבצע העבודה, ביחס לחלונות קטנים. פרמטר נוסף הוא סוג הפרופיל. חלונות בלגים משווקים במספר פרופילים שהמחירים ביניהם משתנים בהתאם לעובי ולעמידות החלון. נוסף על כך המחיר כולל בתוכו גם את צביעת החלון, עיצובו ולעיתים גם הוספת תריסים מסוגים שונים.
 

מה זה חלון בלגי?

חלון בלגי הוא אלמנט עיצובי מרהיב המעניק לחלל הבית חיבור לטבע והרגשה של מרחב אור מרשים ומזמין. חלון בלגי מאלומיניום משלב את הנוחות והעמידות של חלון מברזל יחד אם הגמישות והקלילות שמאפשר חלון אלומיניום. המראה הנוצר הוא מראה רומנטי וכפרי, המזכיר עיצוב קלאסי של בתים רבים באירופה.
 

מה היתרונות והחסרונות של חלון בלגי מאלומיניום?

לחלון בלגי ישנם כמה יתרונות משמעותיים.

  • היתרון המרכזי הוא כמות האור הנכנסת לחלל החדר. מכיוון שהפרופילים של החלון הם דקים ומינימליים, רוב שטח החלון מאפשר לאור טבעי רב להיכנס לחדר ולשטוף אותו.
  • יתרון נוסף כולל את העיצוב הוורסטילי שהוא מאפשר, והמראה העדין שהוא מעניק לעיצוב החלל.
  • החיסרון העיקרי של חלון בלגי מאלומיניום מקורו בכך שאלומיניום הוא מתכת עדינה יחסית, מה שגורם לחלון עשוי אלומיניום להישחק מעט מהר יותר מחלון המורכב מברזל.
     

מחיר חלון בלגי אלומיניום מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום אלומיניום. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ומרחק ההובלה.

מחירים מומלצים לאלומיניום


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות