העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר חיפוי אלומיניום

כמה עולה חיפוי אלומיניום?

עלות חיפוי אלומיניום נע בין ₪750 ל-950 ₪ למ"ר, כתלות במודל החיפוי שנבחר עבור הקיר.
 

ממה מורכב מחיר חיפוי אלומיניום

חיפוי אלומיניום מורכב ממספר אלמנטים: ראשית, בודקים מהו השטח המבוקש לחיפוי בקירות החיצוניים לבניין ולפיו מגבשים הצעת מחיר לפרויקט כולו. לאחר מכן, בונים מודל כדאי ורלוונטי להתקנת החיפוי עצמו, בהתאם למבנה הבניין ותכונותיו.
 

באילו מקרים מבצעים חיפוי קיר אלומיניום?

קבלנים יבחרו בחיפוי אלומיניום בכדי לשמור על בידוד תרמי גבוה לבניין בעת שיפוץ חיצוני. בחורף, חיפוי כזה ישמור על חום ולכן יפחית את הסכום בחשבונות החשמל. ולהיפך, בתקופת הקיץ, לוחות אלומיניום מונעים חימום יתר של פנים הבניין. בנוסף, חיפוי אלומיניום דמוי עץ מקנה לבניין עיצוב חדשני ואופנתי.
 

מהם היתרונות בחיפוי קיר אלומיניום?

יתרון משמעותי נוגע לורסטיליות של האלומיניום המאפשרת להשיג לוחות מסוגים שונים בטקסטורה, בגימור, ובמראה, כמו חיקויי עץ וכדומה. כתוצאה מכך ניתן להתאים את הפאנל המרוכב כמעט לכל סוג של פרויקט בנייה.

בנוסף, בעזרת חיפוי קיר אלומיניום, מקבלים הקירות מראה של עץ איכותי ויוקרתי באמצעות ניתן לשפר את הנראות של הבניין כולו במהלך השיפוץ.

האלומיניום כחומר גלם אינו צפוי לבלאי בתווך הארוך, מה שחוסך עלויות בהשוואה לאלטרנטיבות.
 

איך מתבצע תהליך חיפוי אלומיניום?

התקנת לוחות אלומיניום כוללת שלבים שונים בהתאם לדרישות הלקוח, כאשר ככלל אצבע, ההתקנה כוללת הצמדת הלוחות לקירות החיצוניים של הבניין. לפיכך, עדיף לפנות ליצרני לוחות אלומיניום ולאסוף את הפרטים בקניית לוחות המרוכבים מאלומיניום.
 

מחיר חיפוי אלומיניום מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום אלומיניום. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ומרחק ההובלה.

מחירים מומלצים לאלומיניום


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות