העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר ויטרינה בלגית

ויטרינה בלגית תוסיף נגיעה אירופאית לעיצוב הבית או בית העסק שלכם. הנה מספר טיפים חשובים לפני שמתקינים ויטרינה בלגית
 

כמה עולה ויטרינה אלומיניום בלגית?

עלות התקנת ויטרינהאלומיניום -  בלגית נעה בין 1400-1575 ₪ למ"ר, ותוספות שונות יעלו את המחיר. לדוגמה, הוספת תריס תייקר ב-800-1,600 ₪ למ"ר והוספת צלון ב-1,000-800 ₪.
 

ממה מורכב מחיר ויטרינה בלגית?

מחיר ויטרינה בלגית מורכב מגודל הפתח, וכן מסוגי הפרופילים וסוג האלומיניום. גם העובי, המראה, החוזק ופונקציות הסגירה\פתיחה ישפיעו על המחיר. כל פרופיל ויטרינה מתאים לגדלים אחרים, אופציות פתיחה וסגירה מסוימות, ולנשיאת משקלים שונים של זכוכית.
 

מה זה ויטרינה בלגית?

ויטרינה בלגית היא חלון זכוכית גדול בתוך מסגרת אלומיניום, לעתים בגודל קיר שלם. את הוויטרינה מתקינים ביציאה למרפסת או גינה, או כחלון ראווה. כך אפשר להנות מהנוף של המרפסת, או להציג את תכולת העסק, ועדיין להפריד בין הפנים לחוץ.
 

מהם היתרונות של ויטרינה בלגית?

ויטרינה בלגית מעניקה מראה אסתטי לחלל, מכניסה אור ומציגה את הנוף. כמו כן ויטרינה בלגית מאפשרת לשהות במבנה ועדיין ליהנות מהיתרונות של האוויר הפתוח.
 

איך משלבים פרופיל בלגי בעיצוב חלונות ראווה של בתי עסק?

ויטרינה מרשימה בחזית בית העסק, תעלה דראסטית את הסיכויים לכך שלקוחות פוטנציאליים ייגשו לחנות, ותוביל באופן ישיר לעלייה בכמות המכירות. ניתן לשלב בחלון הראווה פרופיל בלגי בהיקפו, שמעצים את תחושת ההדר שמוענקת לבית העסק.
 

מחיר התקנת ויטרינה בלגית מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום אלומיניום. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ומרחק ההובלה.

מחירים מומלצים לאלומיניום


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות