העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

שלושה טיפים לבחירת אינסטלטור

מספר כללים אשר יבטיחו כי לא יעשקו אתכם

תחקיר של תכנית הטלוויזיה "כלבוטק" שבוצע בשנת 2011 חשף חשבונות מים "מנופחים" שדיירים שונים ברחבי הארץ נאלצים לשלם. מדובר בחשבונות שגויים שאינם משקפים כלל את צריכת המים האמיתית של אותם דיירים. תחקיר זה שנקרא בשם "שקר המים הגדול" גרם לסערה - רבים הבינו כי הם חייבים לבדוק היטב את שעון המים שלהם ולוודא כי הם משלמים אך ורק על המים שהם צורכים ולא על המים של השכנים בבניין.

כדי לבדוק האם חשבון המים שאתם מקבלים הוא אכן אמיתי ונכון והאם שעון המים עובד בצורה תקינה, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להזמין אינסטלטור. האינסטלטור יוודא שלא קיימות נזילות במערכת המים שלכם וכי שעוני המים עובדים בצורה תקינה. כך תוכלו להיות בטוחים שחשבון המים שלכם הוא באמת רק שלכם ולא גם של השכנים.

על מנת להזמין אינסטלטור מקצועי שיודע את מלאכתו נאמנה, כדאי לבדוק מספר נושאים חשובים כדי שחלילה לא תזמינו אינסטלטור שיגבה מכם תשלום גבוה ולא יבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר.

טיפים קצרים לבחירת אינסטלטור מקצועי

  1. בדקו המלצות: אם אתם רוצים לבחור את האינסטלטור המקצועי ביותר ולהימנע ממצב בו תגלו, מאוחר מידי, ש נפלתם קורבן לעבודה רשלנית, זה הזמן לצלצל אל החברים והמכרים שלכם ולבקש מהם המלצות על אינסטלטור שהם מכירים. בעזרת המלצות אלו תוכלו לאתר את האינסטלטור הטוב ביותר ולהתרחק מאינסטלטורים שאינם אמינים או מנוסים מספיק.
  2. בדקו מחירים: בעידן המודרני בו אנו חיים, עידן בו כל דבר ניתן למצוא בקלות ברשת האינטרנט, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטור אחד למשנהו ללא כל בעיה. לכן, לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור אליכם הביתה בדקו מהו המחיר אותו הוא גובה עבור בדיקת התקלה ועבור התיקון ובצעו השוואת מחירים עם מספר אינסטלטורים נוספים. זכרו לא לבחור באינסטלטור אשר מציע את המחיר הנמוך ביותר, לעיתים זה מעיד על חוסר מקצועיות, אלא לבחור באינסטלאטור שיש עליו המלצות טובות ובמקביל המחירים שלו הוגנים.
  3. הוכיחו הבנה בתחום: גם אם אין לכם שמץ של מושג בתחום האינסטלציה, היכנסו לאינטרנט ולמדו מספר מושגים בסיסיים מהתחום. כך, כשיגיע אליכם האינסטלטור, תוכלו להראות לו שאתם מבינים מעט בתחום. בצורה כזו גם תוכלו להסביר לאינסטלאטור שלכם מהו בדיוק התיקון שאתם צריכים וגם תצליחו לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

גם במידה ואתם מאוד לחוצים למצוא אינסטלטור הכי מהר שאפשר - אם אתם רוצים לקבל את התמורה המלאה ביותר עבור השכר שאתם משלמים - חשבו היטב לפני הבחירה באינסטלטור כזה או אחר ואל תזמינו אינסטלטור לפני שאתם בודקים את כל הפרטים עליו ובעיקר את ההמלצות.