העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

צדיק בסדום: איך בוחרים שרברב?

אינסטלטורים טובים הם היוצאים מן הכלל שאינם מעידים על הכלל, קושי המחייה במדינת ישראל ומלחמת ההשרדות המתמדת של רבים מעודדים בעלי מקצוע רבים "לעגל פינות"

רק מי שנכווה בעבר מאינסטלאטורים שאינם מספיק מקצועיים יוכל להבין את עוגמת הנפש הכרוכה בכך. אמנם בעלי מקצוע מסוגלים להציל אותנו במקרים רבים אך פגישה עם בעל מקצוע בינוני עשויה להסתיים במפח נפש. על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה על הצד הטוב ביותר צרפנו עבורכם את המדריך השלם לבחירת אינסטלטור.

בעל מקצוע טוב שווה זהב

אם כבר קרה לכם שנתקלתם בבעל מקצוע שעושה את מלאכתו על הצד הטוב ביותר אל תעיזו לאבד את מספר הטלפון שלו. אינסטלטורים טובים הם היוצאים מן הכלל שאינם מעידים על הכלל.

קושי המחייה במדינת ישראל ומלחמת ההישרדות המתמדת של רבים מעודדים בעלי מקצוע רבים "לעגל פינות" ולעשות את העבודה במהירות על מנת לגבות גם את כספו של הלקוח הבא. אמנם יש בשוק לא מעט אינסטלטורים טובים אבל לא תמיד קל לאתר אותם. אם כבר הצלחתם למצוא אדם שמכבד אתכם ואת כספכם שמרו איתו על קשר טוב והקפידו להזמין אותו כל אימת שתתעורר בעיה בתחום סמכותו.

חלק מהתקלות בהן אנו נתקלים אינן נפוצות. לשמחתנו, לא בכל יום מתקלקל לנו המקרר, לא בכל שנה נוצר פיצוץ בצנרת ולא בכל קיץ המזגן שובק חיים. כמובן שהעובדה הזו מובילה לכך שבמקרים רבים אנו עומדים מול שוקת שבורה ולא מצליחים לדלות מזיכרוננו בעל מקצוע טוב ואמין. כאן נכנסים לתמונה החברים, המכרים והשכנים.

 כל מי שנפגש בעברו עם בעל מקצוע אמין, ישיר ומקצועי ישמח להמליץ עליו ולהעביר את מספר הטלפון שלו לכל המעוניין והאמת היא שבמדינה קטנה וצפופה כמו שלנו לא מסובך במיוחד להגיע לבעל מקצוע טוב על סמך המלצות. מלבד זאת שהמלצה תסייע לכם להגיע לבעלי מקצוע טובים ואמינים, יש סיכוי לא רע לכך שבעל המקצוע עצמו יבין שנוצר לו שם טוב (וזו היא הסיבה שבגללה התקשרו אליו...) ויעשה מאמץ כביר לשמור על השם שנוצר לו.

אם אף אחד מהמעגל הקרוב אליכם לא יכול לעזור לכם למצוא בעל מקצוע אמין ואיכותי הגיע הזמן לפנות לעזרתם של הגולשים האחרים ברשת. חיפוש קצר בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר יאפשר לכם למצוא לא מעט אתרים שמציעים דירוג בעלי מקצוע ומנגנון שמאפשר לגולשים להמליץ על בעלי מקצוע שנתנו להם שירות טוב, או אפילו להזהיר את הגולשים האחרים מפני נוכלים למיניהם, ממש כמו מדריך העסקים של b144. 

בדרך כלל האתרים הללו יכולים לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה רק חשוב לזכור לא להיות סוציומטים. מצאת בעל מקצוע טוב? ספרו זאת לשאר הגולשים.

תחושות הבטן שלנו, או בשפה מעט יותר מקצועית, האינטואיציה, נועדה להזהיר אותנו מפני סכנות ולסייע לנו לקבל החלטות קשות בהעדר נתונים תומכי החלטה. במקרים רבים הבטן יודעת דברים שהראש עדין לא עיבד.

 לכן, כבר בשיחת הטלפון חשוב לנסות ולתהות על קנקנו של בעל המקצוע. האם הוא נשמע חביב? האם הוא חמדן? כמובן שתחושת בטן יכולה גם להטעות אבל בהעדר כל נתון אחר זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל החלטות.