העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

ערכת אינסטלציה ביתית

גם אנשים שאינם מבינים דבר באינסטלציה יכולים להחזיק בבית "ערכת אינסטלאטור" בסיסית שתעזור להם לטפל בתקלות אינסטלאציה פשוטות.

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

חברות ישראליות רבות פיתחו אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד שמאפשרות לכם לקרוא מידע רב על אינסטלאטורים. המידע כולל המלצות וחוות דעת, מחירים, ניסיון ופרטים נוספים. האפליקציות עושות גם השוואה בין אינסטלטור אחד לרעהו, כדי שאתם תוכלו לבחור את האינסטלאטור הטוב ביותר. האפליקציות אף יכולות לזהות את מיקומכם בעזרת מערכת הניווט הלוויינית ולהציע לכם את האינסטלאטורים הקרובים ביותר לבית מגוריכם. אחת האפליקציות המובילות שייכת ל-b144, וכוללת אף אפשרות חיפוש אנשים פרטיים.

עם זאת, לפעמים יש צורך להתמודד לבד עם מערכת הצנרת. סביר להניח שאם תזמינו אינסטלטור בשעות הלילה או בסופי שבוע, המחיר של השירות יהיה גבוה הרבה יותר. לעיתים גם נדרש טיפול ראשוני דחוף עד שבעל המקצוע יגיע.

לכן, אנו ממליצים לכם להחזיק ערכת אינסטלטור ביתית שבעזרתה תוכלו לטפל בעצמכם בבעיות אינסטלציה רבות, לפחות עד הגעתו של האינסטלטור. ערכה פשוטה זו תוכל פעמים רבות לחסוך לכם הון תועפות, גם אם לא תצליחו לתקן לגמרי את התקלה בכוחות עצמכם, תוכלו לפחות ולהזמין את האינסטלאטור בשעות משתלמות יותר.

אם אתם רוצים לבנות לכם ערכת אינסטלטור ביתית מושלמת, הרי לכם מספר כלים בסיסיים שאותם כדאי להחזיק תמיד בבית.

ערכת האינסטלטציה הביתית

  • דלי וסמרטוטים: עבודות האינסטלציה קשורות בעיקרן למים. לכן, אתם מוכרחים להחזיק דלי גדול וחזק עם ידית נשיאה ומספר רב של סמרטוטים ישנים כחלק מערכת האינסטלציה הבסיסית.
  • סט מפתחות ברגים: בערכת האינסטלטור הבסיסית מומלץ להחזיק גם מספר מפתחות ברגים שישמשו אתכם בתקלות אינסטלציה רבות.
  • פומפה: במצב של סתימה בכיור, בשירותים, במקלחת או בכל מקום אחר, הפומפה היא אמצעי ישן וטוב לפתיחת הסתימה בכוחות עצמכם. אתם תופתעו לגלות עד כמה פומפה אחת קטנה יכולה להועיל.
  • חומרים לפתיחת סתימות: בערכת האינסטלטור הביתית מומלץ להחזיק מספר חומרים לפתיחת סתימות כמו סודה לשתייה וסודה קאוסטיק. שימו לב שישנם חומרים לפתיחת סתימות שנחשבים לחומרים מסוכנים מאוד. אם יש לכם ילדים בבית מומלץ להחזיק את ערכת האינסטלציה במקום גבוה והרחק מהישג ידם של הילדים. כדאי לדעת שיש גם חומרים לפתיחת סתימות שיכולים להזיק לצנרת – לפני קניית אותם חומרים כדאי לוודא שמדובר בחומרים שהתועלת שלהם גדולה מהנזקים שהם יכולים לגרום.
  • צינורות לכלים סניטריים: ישנם צינורות עם אפשרויות הברגה בשני הצדדים אשר יכולים לעזור לכם במקרים של תקלות הקשורות בכלים הסניטריים - עד שהאינסטלאטור יגיע. חשוב לציין כי הצינורות אלו, אשר מותקנים באופן חובבני, לא יחזיקו מעמד זמן רב ולכן זהו אינו פתרון קבוע.

גם אם אינכם אינסטלטורים מומחים, עדיין תוכלו להחזיק מספר כלים בסיסיים בבית לביצוע תיקוני אינסטלציה קטנים במידת הצורך וע"י כך לחסוך בתשלום לאינסטלאטור עבור עבודה פשוטה מאוד או עבור קריאה בשעות לא שגרתיות.
 

search