העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

להזמין או לא להזמין אינסטלטור?

אינסטלטור יכול לעזור בכל הקשור לצנרת בבית

לכולנו יש מגנטים על המקרר, אחד מהחתונה האחרונה שבה היינו, תמונות של הילדים וגם טלפונים ושמות של בעלי מקצוע שונים. המגנטים הנפוצים ביותר לעבודות בית הם של אינסטלטורים וחשמלאים.

חלק מאיתנו בוודאי זוכרים ומכירים את האיש, או לפחות את המכנס שירד ממותניו לכיוון רגליו כאשר התכופף וניגש למלאכת החלפת הצנרת או הניאגרה... עבודתם של האינסטלטורים אינה פשוטה וכרוכה בעבודה המאמצת את הגב בדרך כלל, בתנוחת עבודה לא נוחה וכל זה לא מפריע לביצוע העבודה הנדרשת בשבילה הוזמנו לביתנו או למקום עבודתינו.

מתי צריך להזמין אינסטלטור?

אינסטלטורים יודעי דבר, יכולים לעזור בכל הקשור לצנרת בבית, לניאגרה, לברזים ולסתימות התוקפות תכופות את ביתנו. לרוב המבנים הישנים יותר, יש אינסטלציה מהדור הישן וכיום יש נטייה להחליפה לצנרת החדישה יותר שעשויה, ניחשתם נכון, מפלסטיק.

אינסטלטור טוב הוא כזה שיכול לפי רעש זרם המים לזהות מה מקור הבעיה שלנו וכזה שיכול לומר לומר לנו ולהכווין אותנו למספר פתרונות. בהקשר של החלפת הצנרת הישנה בחדשה, היתרונות ידועים בכל הקשור לאיכות המים ולהימצאות פחות מתכת וברזל בהם. החלפת הצנרת בבית כרוכה בעמל רב, בהרמת כל הרצפה, בניתוק ובחיבורים חדשים, כך שזה מומלץ יותר כאשר עוברים דירה או משפצים את כל הבית. בכדי לבחור אינסטלטור טוב לביצוע העבודה הזו, כדאי לראות עבודות שעשה קודם לכן בבתים אחרים ואולי לקבל הצעה נוספת אם לא באמת בטוחים.

גם אינסטלטורים, כמו כמעט כל בעלי המקצוע, מנוסים ויודעים דברים שונים בכל הקשור לבית, מה שמשבח אותם כבעלי מקצוע ולנו, אחרי שיחה קצרה איתם בנושא, יכול לתת קצת יותר שקט נפשי שהם יודעים מה הם עושים.. ניתן להזמין אינסטלטור באופן פרטי לביצוע העבודה או שתתנו לקבלן השיפוצים שמבצע לכם את השיפוץ להיות אחראי על כך ובעצם זה יאפשר לכם יותר פיקוח על העבודה באם היא גדולה יותר מתיקונים פשוטים. לתיקונים היומיומיים כל אינסטלטור יכול לעזור לכם ולעשות עבודה טובה. מי מאיתנו שמתעקש לעשות את העבודה לבד יכול להתייעץ עם אינסטלטורים, בתשלום או שלא בתשלום, תלוי במה מדובר.

נושא נוסף שאינסטלטורים יכולים לעזור לנו בו הוא כיוון עוצמת כמויות המים בכל ברז מה שלעיתים מאוד מתסכל כאשר נכנסים להתקלח בשלושה זרזיפים של מים.. מצב זה קיים בעיקר בבתים ישנים ובמקומות בהם הוסיפו צנרות באופן פרטי. כל שוכרי הדירה שבינינו הנתקלים במצב כזה בבית שהוא לא שלהם, יכולים לדרוש את התיקון מבעל הבית אך גם אם הוא לא יהיה מוכן לבצע זאת עבורנו, אינסטלטור יכול לתת את ההצעה לתיקון ומה צריך לעשות ואנו נשקול את הפעולות הבאות- נציע לבעל הבית או שישתלם לנו לפתור זאת בעצמנו לשם איכות החיים הגבוהה יותר שלנו.

נושא המים הוא מזמן נושא חם ונדרש בכל בית וכולנו עברנו לחסכון או לפחות מנסים לחסוך במים, גם כאן ניתן להיעזר בשירותים של אינסטלטורים לשם התקנת ברזים חכמים יותר בכל הבית, לשם טיפול בנושא החסכמים ובפתרונות שונים לשימוש במים אפורים כאשר יתקבלו התקנים.