העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

אטרקציות בברלין לכל המשפחה

הרבגוניות התרבותית של העיר והאטרקציות בה

clock-icon 1 דקות קריאה

אטרקציות בברלין לכל המשפחה

העיר ברלין ומחוזותיה הפכו להיות יעדים תיירותיים מבוקשים עבור מטיילים ישראלים. העיר ברלין למטייל העצמאי או לקבוצות פתחה את דלתותיה ומציעה שלל אופציות לינה, אטרקציות ופעיליות לכל תייר, לכל גיל וכמעט לכל כיס. הרבגוניות התרבותית של העיר, העושר והעניין הרב שניתן לראות ולבקר בו בכל פינה בברלין מאפשרות לכל תייר המבקר בעיר להתמקד בנושא העניין בו הוא חפץ לראות, לבקר, לטעום או להתפעל. אטרקציות התיירות בעיר ברלין ובסביבותיה עצומות ורב גוניות. לא ניתן באמצעות מאמר יחיד ואפילו לא אתר שלם למנות את כולם. במאמר זה ריכזנו עבורכם את חמשת האטרקציות שלדעתנו אסור להחמיץ בברלין. אטרקציות אלה הינם קונצנזוס עבור מאות אלפי התיירים הפוקדים את העיר מדיי חודש ולכן לדעתנו אסור להחמיצם בכל ביקור בעיר.

פארק טיירגרטן (Tiergarten)

למחפשי הטבע שביניכם פארק טיירגרטן הוא המקום להיות בו. הפארק הציבורי הטבעי הגדול ביותר בברלין שימש בעברו אזור ציד מלכותי, עד המאה ה-18 כאשר שינה את פניו והפך להיות פארק ציבורי גדול ומרשים. הפארק כיום מושך אליו מספר גדול של תושבים לפיקניקים, הליכות טבע, ואוהבי טבע ונוף באשר הם. בפארק ניתן לחזות בשרידי מלחמות שונות ופינות חמד טבעיות פזורות בכל רחבי הפארק.

גשר ברנדנבורג (Brandenburg)
הגשר המפורסם ביותר בגרמניה ואחד המפורסמים בעולם, נבנה ב-1971 ועומד כסמל לסולידריות הגרמנית הניצחת. כאשר נבנתה חומת ברלין בשנת 1961 הגשר נחסם למבקרים אך עם הריסת החומה ב-1989 האזור נפתח שוב למקרים. בנוסף לביקור בגשר ניתן לבקר גם בשוק הצמוד לו באזור ה-plaza, שם שלל דוכנים וזבנים יציעו לכם מכל טוב מרכולתם.

מוזיאון פרגמון (Pergamon)
מוזיאון רחב מימדים בו המבקרים יכולים להתפעל ולצפות בשלל יצירות אומנות מתרבויות שונות כגון: יוון העתיקה, אסלם, רומא העתיקה ועוד. בעבור כל גלריה ותצוגה ניתן לשכור הסבר קולי מפורט בשפות שונות על המייצגים ויצירות האומנות המוצגות במוזיאון.

גן החיות ברלין (Zoologischer)
גן החיות הגדול בברלין מציע חוויה שלמה עבור כל המשפחה. גן החיות של ברלין הוא בית לאינספור מינים של חיות, זוחלים, יונקים ועוד ונחשב לגדול בעולם. במוזיאון ניתן לבקר את דובי הפנדה, הפילים האפריקאים, והקרנפים בנוסף אסור לשכוח לבקר באקווריום המדהים והענק בגן החיות ולבקר את מאות בעלי החיים הימיים השוכנים בו.

הריביירה בברלין (Strandbad Wannsee)
אזור המפגש בין שני הנחלים הגדולים בעיר (Grosser Wannsee ו- Kleiner Wannsee) הוא אחד האזורים המרהיבים ומלאי פעילויות בכל רחבי ברלין. האזור אהוב ביותר על תושבי ברלין והסביבה במיוחד בזכות עשרות הפעילויות והאטרקציות הרטובות אותן מציע האזור. האזור נחשב כריביירה של ברלין בזכות טווח המחירים הגבוה, אך מומלץ לביקור בכל אופן.

בברכת תבלו ותיהנו בברלין,
צוות אתר
SeeCity.